Sākums > Muzejs > 30. maijā – “Maija tirdziņš” Jaunmoku pils parkā!

30. maijā – “Maija tirdziņš” Jaunmoku pils parkā!

Ievietots: 28.05.2021.

30. maijā, svētdien, Jaunmoku pils parkā no plkst. 11:00 – 16:00 norisināsies “Maija tirdziņš”. Ikviens apmeklētājs tiek aicināts atbalstīt vietējos un iegādāties dažādas pašmāju ražotas preces. 

            “Maija tirdziņā” varēs iegādāties skaistus māla izstrādājumus, pītus grozus, dabīga zīda aksesuārus, koka izstrādājumus, akmeņu rotas, dizaina krūzes, apģērbus un aksesuārus ar latviešu rakstu zīmēm,  dabīgo kosmētiku ar Baltijas dzintaru, grāmatas, senās kartes un daudzas citas skaistas un vērtīgas lietas sev vai dāvanai saviem tuvajiem!

Jaunmoku pils teritorijā tiek piedāvātas arī dažādas aktivitātes visai ģimenei – meža šahs un meža krokets, orientēšanās spēle, izbrauciens ar laivu vai velo. Mākslas baudītājiem pils parkā un vecajā smēdes ēkā iespējams baudīt tēlnieces Andas Poikānes darbu izstādi “…dabiski…”. Apmeklētājiem, kuri vēlas izzināt vairāk par pili tās 120. jubilejas gadā, pils teritorijā pieejami 15 QR kodi.

Gardu maltīti vai pašu gatavotu saldējumu iespējams baudīt ģimenes restorāna terasē.

Jaunmoku pils komplekss ievēro un nodrošina nepieciešamos drošības pasākumus un lūdz arī tirgotājus un apmeklētājus būt atbildīgiem!