Sākums > Pasākumi > 8. martā Jaunmoku pilī koncertēs grupa “Otra puse”

8. martā Jaunmoku pilī koncertēs grupa “Otra puse”

08.03.2017.

2017.gadā, svinot savu 25 gadu jubileju, grupa “Otra Puse” dodas Vislatvijas koncerttūrē, iepriecinot klausītājus ar visu laiku labākajām dziesmām, kas raksturo grupas darbību visu gadu garumā. Tūres pirmais koncerts notiks 8. martā 19:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē.

1992.gada augustā grupu “Otra Puse” dibināja grupas “Jumprava” līderi Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Drīz pēc tās dibināšanas ierakstītas arī pirmās tautā pazīstamās dziesmas “Pēc lietus” un “Balāde par 3 saucieniem”. Šī paša gada rudenī “Otra Puse” devās savā pirmajā koncerttūrē, kuras laikā uzstājās dažādās vietās Latvijā. Šobrīd grupas sastāvā muzicē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras),Mārtiņš Burkevics (bass) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas).

Koncertā skanēs „Otras puses” populārākie skaņdarbi – „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, „Pēc lietus”, kā arī citas dziesmas. Koncertu krāšņāku padarīs arī dueti “Uzzīmē mani” ,“Kopā” un “Es Tev”, “Ave Pali”, kuros grupai pievienosies Dināra Rudāne, Aija Andrejeva vai Antra Stafecka.

Grupa “Otra puse” ir saņēmusi divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” par labākajiem popmūzikas albumiem – 2009. gadā tas bija albums „Nakts vai Rīts”, bet 2013. gadā – „Uzzīmē mani”. Dziesma “Ave Pali”, kas iedziedāta duetā ar Aiju Andrejevu, atzīta par 2011. gada “Muzikālās Bankas” vērtīgāko dziesmu. Jaunākais duets ar Antru Stafecku „Es Tev” ieguvis plašu popularitāti dažādās radiostacijās un stabili turas vairākos mūzikas topos.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Paradīzē un http://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/12158