Sākums > Pils jaunumi > Aicinām iesaistīties izstādes veidošanā un dalīties ar atmiņu stāstiem

Aicinām iesaistīties izstādes veidošanā un dalīties ar atmiņu stāstiem

Ievietots: 09.03.2020.

Ir reizes, kad vislielākās vērtības ir tās, kas neatrodas muzeja krājumā, bet gan tās, kas mums glabājas atmiņās vai mājas bēniņos, noliktavā un citur. Jaunmoku pilī aicinām cilvēkus dalīties ar šīm vērtībām un iesaistīties izstādes jeb Lieldienu šūpulīšu parādes un Jaunmoku pils stāstu dienas – 4. maijā, veidošanā.

Šūpulītis Lieldienu šūpulīšu parādē

Š. g. 12. aprīlī Jaunmoku pilī svinēsim Lieldienas, modināsim pils parku un lūkosim šūpulīšu parādi. Tās veidošanā aicinām iesaistīties arī Jaunmoku pils apmeklētājus un viesus. Ja kādam ir šūpulītis, kuru šobrīd neviens neizmanto un var atļauties to izrādīt ārpus mājas, aicinām sazināties, lai iekļautu to Lieldienu šūpulīšu parādē.

Atmiņu stāsti – Jaunmoku pils Stāstu dienā                                                                       

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā – 4. maijā, no plkst. 12.00 notiks Jaunmoku pils Stāstu diena, kurā vēlamies kavēties atmiņās, skatīties bildes un baudīt atkalredzēšanās prieku, tādēļ aicinām atsaukties un pieteikties visus, kuriem ir zināmi savi, radu vai kaimiņu atmiņu stāsti, kas saistās ar Jaunmoku pili gan senos, gan jaunākos laikos.

Sanatorijas “Cīrulīši” darbinieces pils dārzā 20.gs. 20. gadu beigas 30. sākums, JPMM 387

Gan šūpulīti izstādei, gan dalību Stāstu dienā lūdzam pieteikt pa tālruni 29168161 (Ziedīte) vai 26123881 (Daiga).

Gaidīsim pieteikumus un priecāsimies,  ja kopīgi varēsim lepoties par paveikto!