Sākums > Pils jaunumi > Apmeklētājiem atvērts ģimenes restorāns

Apmeklētājiem atvērts ģimenes restorāns

Ievietots: 02.06.2020.

Kļūstot arvien ērtāks, pieejamāks un draudzīgāks tieši ģimenēm, no 3. jūnija Jaunmoku pils kompleksā apmeklētājiem ikdienā atvērts būs ģimenes restorāns.

Ērtāks un pieejamāks ģimenēm restorāns būs savā iekārtojumā un veselīgākā piedāvājumā. Tā mērķis būs veicināt kvalitatīva un veselīga ēdiena baudīšanu visai ģimenei, tādēļ ēdienu gatavošanā pēc iespējas vairāk tiks izmantoti vietējo ražotāju, mājražotāju produkti, kā arī dabiskās izejvielas.

Ikdienā būs pieejama bagātīga pamatēdienkarte, kurā izcelti ēdieni, kurus iecienījuši viesi un kuri ir raksturīgi tieši Jaunmokām. Atsevišķās dienās un nedēļās nogalēs sezonai raksturīgas garšas baudāmas būs no grila ēdienkartes.

Vecāku grūto izvēli atvieglos īpaši veidota ēdienkarte mazajiem ēdājiem. Viņu izklaidei un nodarbei būs pieejamas āra spēles, krāsojamās lapas un dažādi uzdevumi.

Rūpēs par vidi un tās saglabāšanu nākamajām paaudzēm ēdienu gatavošanā un pasniegšanā restorānā vadīsies pēc videi draudzīgiem un ilgtspējīgas saimniekošana principiem. To apliecinās saņemtais Zaļās atslēgas sertifikāts.

Restorāns būs atvērts trešdienās, ceturtdienās no plkst. 11:00 – 20:00, piektdienās, sestdienās un svētdienās no 9:00 – 20:00. Pirmdienās un otrdienās (jūnijā) būs slēgts, bet no 01.07.2020.  otrdienās – atvērts no plkst. 11:00 – 20:00.

Paralēli ikdienas darbībai ģimenes restorāna personāls turpinās gādāt arī par kāzu, svinību, semināru viesu un tūristu grupu dalībnieku gardu maltīti.