Sākums > Interesanti > Ar skatu nākotnē

Ar skatu nākotnē

Ievietots: 29.12.2016.

Tā nemanot atkal ir pienācis gada noslēgums – daudz darīts, daudz plānots, daudz sapņots… Atskatoties atpakaļ ir skaidrs, ka gads bijis ražīgs, tomēr decembris ir laiks ne vien atskaitēm, bet arī jauniem plāniem. Un viens no mūsu lielajiem nākotnes sapņiem ir saistīts ar pils parku. Simtgadīgas liepas alejā, vēl vecāki ozoli, rododendru audze, bērzu birztaliņa, piknika vieta ar šūpolēm – tas viss ir lieliski, tomēr plānojam padarīt parku vēl interesantāku, saistošāku un nesteidzīgām pastaigām piemērotāku.

Pametot skatu dažus gadus tālākā nākotnē redzam, ka ap pašu pili plešas rožu dārzs, no pils verandas līdz pat dīķim iespējams noiet pa kāpnēm, siltās pievakarēs varam nesteidzīgi doties pastaigā pa Lielo loku, mielojot acis Puķu dārza krāsu bagātībā, priecājoties par zaļiem lakstiem Sakņu dārzā, vērojot, kā gatavojas Augļu dārza veltes simtgadīgu un nesen stādītu augļu koku zaros, ieelpojot Tēju dārza reibinošo aromātu…

Darba vēl daudz. Tādēļ ielejam sev tasi šovasar parkā vāktu liepu ziedu tējas un izbaudām nesteidzīgo Svētku laiku. Uz tikšanos nākamgad!

historydec2016