Sākums > JAUNMOKU PILIJ - 120! > “Atvērtās dienas laukos 2021″ Jaunmoku pilī!

“Atvērtās dienas laukos 2021″ Jaunmoku pilī!

Ievietots: 04.06.2021.

Jaunmoku pils 120. jubilejas gadā no 10. līdz 13. jūnijam pasākuma “Atvērtās dienas laukos 2021” ietvaros tiks organizētas ekspedīcijas, kuru laikā varēs iepazīt pils parku, mežu un tā galveno sastāvdaļu – koku. Ģimenēm tiks piedāvātas plašas iespējas izvēlēties individuālas aktivitātes, kā arī svētdien pils parkā norisināsies mājražotāju tirdziņš!

Ceturtdien, 10. jūnijā plkst. 11:00 aicinām uz atvērto ekspedīciju PARKS, 11. jūnijā plkst. 11:00 būs pieejama atvērtā ekspedīcija KOKS, 12. jūnijā plkst. 11:00 un 15:00 aicinām uz pils parkā audzēto Zāļu tēju degustāciju, bet 13. jūnijā plkst. 10:00 un 14:00 notiks atvērtā vēstures ekskursija parkā, plkst. 12:00 norisināsies Meža kroketa turnīrs, kā arī visas dienas garumā no plkst. 10:00 – 16:00 pils parka tirdziņā savu produkciju piedāvās mājražotāji un amatnieki. Dalībnieku skaits atvērtajās ekspedīcijās ierobežots, tādēļ aicinām savu dalību iepriekš pieteikt pa tel.26187442.

Ikvienam apmeklētājam iespējams apskatīt Jaunmoku pils muzeju, iepazīstot jūgendstila un Meža ekspozīcijas, audiogida pavadībā, makšķerēt pēc seno laiku metodēm, izbraukt ar laivu pils dīķī, piedalīties orientēšanās spēlē “Sveiks, Kaimiņ!” pils parkā, spēlēt meža šahu un meža kroketa spēles, parkā baudīt izstādes – “Parku labiekārtošanas plāni” un tēlnieces A. Poikānes izstādi “…dabiski…”.

Īpašu piedāvājumu sagatavojis arī ģimenes restorāns – šefpavāra gatavotu ceriņu un citu garšu saldējumu, kā arī maltītes piedāvājumu no ēdienkartēm “Noslēpumainais mežs” un “Brīnišķīgais dārzs”. Lai izbaudītu īstu lauku mieru, “Atvērtās dienas laukos 2021” laikā ar 3+ karti nakšņošanai viesnīcā – 10% atlaide.

“Atvērtās dienas laukos” ir Latvijas Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkots lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Pasākuma mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

 

Jaunmoku pils komplekss ievēros un nodrošinās nepieciešamos drošības pasākumus un lūdz arī apmeklētājus būt atbildīgiem!

 

!!”ATVĒRTĀS DIENAS LAUKOS 2021″ ĢIMENES RESTORĀNA ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!!