Sākums > Muzejs > “BURTOŠANAS ČEMPIONĀTS” Lielās sacensības Jaunmokās

“BURTOŠANAS ČEMPIONĀTS” Lielās sacensības Jaunmokās

01.09.2018.

1.septembrī pl.12:00 Jaunmoku pils muzejā lieliem un maziem lasītpratējiem (un nepratējiem) tiek rīkota ZINĪBU DIENA. Šoreiz tajā aicinām piedalīties galda spēļu “BURTOŠANAS ČEMPIONĀTS” Lielajās sacensībās. Sacensības vadīs dizaina projekts Kokmaizītes jeb IK Kurland Woodcake – spēļu “Ventiņu Domino” un citu spēļu autori.

Kas jādara? Atnāc ar draugu, ģimeni vai draugu grupu līdz 5 cilvēkiem un spēlē spēli “Burtošanas čempionāts”!! Uzvarētājiem garantētas pārsteiguma balvas no Kokmaizītēm un Jaunmoku pils muzeja. Precīzāki noteikumi zemāk.

Dienu ieskandinās bērnu vokālā grupa “Varavīksne” no Tukuma, bet Meža muzejā būs iespēja izmēģināt savu roku radošās darbnīcās ar dabas materiāliem.

Pirmsskolas vecuma bērniem un skolēniem ieeja bezmaksas, pieaugušajiem – muzeja ieejas biļete!! Izsalkušie varēs mieloties kafejnīcā ”Liepaleja”.

 

 

 

 

NOTEIKUMI:

Spēles BURTOŠANAS ČEMPIONĀTS Lielās sacensības!

Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties “Burtošanas čempionāts” Lielajās sacensībās!
Kas jādara? Atnāc ar draugu vai draugu grupu līdz 5 cilvēkiem un Jums būs iespēja spēlēt spēli “Burtošanas čempionāts” STARTS ar PIRMO paplašinājumu.
Cik ilgi varēs spēlēt? Katra komanda var brīvi izvēlēties spēles laiku, kurš nepārsniedz 30 min. laika limitu. Ņemiet vērā, ka katra spēlētāja rezultāts būs atkarīgs no iegūto punktu skaita!

Kā tiks noskaidrots uzvarētājs? Pēc katras spēles tik saskaitīti punkti un reģistrēts katra spēlētāja individuālais rezultāts.

EXPRESS konkurss: Katra turnīra noslēgumā, katram spēles dalībniekam būs iespēja nopelnīt papildu punktus, 1 min. laikā mutiski papildinot nejauši izvēlētas – 10 punktu vērtās zilbes. Tādējādi uzlabojot savu spēles rezultātu.

Kad paziņos rezultātus? Pasākuma noslēgumā,  plkst. 15:00 tiks paziņoti uzvarētāji
BALVA: Spēlētājs, kurš kopsummā būs ieguvis vislielāko punktu skaitu no izveidotajiem vārdiem, balvā iegūs spēli “Burtošanas čempionāts” STARTS!
Spēles valoda: latviešu
Tiem, kuri spēli vēl ne reizes nav spēlējuši – iemācīsim to spēlēt.

Spēle piemērota spēlēšanai no 8 gadu vecuma.
Balvu – galda spēli  “Burtošanas čempionāts” STARTA komplektu saņems arī tas dalībnieks, kurš spēlējot visas Kokmaizīšu spēles, būs ieguvis vislabāko rezultātu.

Informāciju sagatavoja D.Šmitenberga

muzejs@jaunmokupils.lv; 26123881