Sākums > Pasākumi > Dzirciema internātpamatskolas kokapstrādes pulciņa diplomdarbi

Dzirciema internātpamatskolas kokapstrādes pulciņa diplomdarbi

Ievietots: 26.07.2016.

Jaunmoku pils muzeja telpās visu vasaru apskatāma Dzirciema internātpamatskolas kokapstrādes pulciņa audzēkņu darbi. Izstādē redzamas kvalitatīvi darinātas koka rotaļlietas un dažādi interjera priekšmeti, kas liecina ne tikai par pedagogu prasmi iemācīt strādāt ar koku, bet arī audzēkņu radošās spējas.

Audzēkņu darinātie diplomdarbi – kravas automašīnas, lokomotīves ar vagoniem, helihopteri, kuģīši, lidmašīnas, koka puzles, spēle „Labirints” un spēle ar bumbiņu „Māja”, kā arī galda spēle – lieliski pierāda, ka ar profesionāli darinātām koka rotaļlietām droši var spēlēties. Tās neplīst pie pirmā pieskāriena!

Savukārt ar radošu pieeju izstrādātās interjera lietas – servējamie ratiņi, transformējamais dārza sols, šūpulis, krājkasīte „Trojas zirgs”, drēbju pakaramie dzīvnieku un multfilmu varoņu formā, pannu paliktņi „Zivs”,  pavārgrāmatu turētājs, svečturi iederētos ikvienas mājsaimniecības vajadzību klāstā.

Puišus galdnieka prasmē apmāca augstas klases amatnieks, skolotājs Andis Jakobsons. Pulciņa darbu izstādes notikušas ne tikai mūsu novadā, bet arī ārpus tā.griezumi3griezumi2