Sākums > Muzejs > Gaidīsim uz Senioru dienu “Dabas iedvesmotie”

Gaidīsim uz Senioru dienu “Dabas iedvesmotie”

26.03.2020.

Sarunās par dabu caur mūziku, tēlotājmākslu un literatūru 26. martā no plkst. 14:00 Jaunmoku pilī norisināsies Senioru diena. “Dabas iedvesmotie” – aktieri, mūziķi un gleznotāji dalīsies ar saviem iedvesmas avotiem un radošajiem veikumiem.

Sarīkojuma pirmajā daļā būs skatāma sadzīviska situāciju komēdija jeb improvizācija pēc Vijas Ventas komēdijas “Katram sava dziesma” motīviem. Antas Krūmiņas režijā to rādīs pensionēti skolotāji jeb, kā viņi sevi dēvē, Jauno aktieru teātris uz Merķeļa ielas pie Vērmaņdārza.

Sarunas par dabu, iedvesmu un radošumu dienas otrajā daļā ievadīs Antas Krūmiņas un Jāņa Skaņa lasītie latviešu literātu dabas tēlojumi.

Melodijās un dziesmu vārdos pavasari saklausīt aicinās Tukuma Mūzikas skolas koklētājas, vad. Dace Bleikša, un vokālais ansamblis, vad. Gita Vanaga.

Torņa zālē būs apskatāma Tukuma Tēlotājmākslas studijas dalībnieku un grupas vadītājas Sņežanas Tišleres gleznu izstāde “Uz mežu!”. Tajā attēlota Latvijas daudzveidīgā daba dažādās mākslinieciskajās tehnikās.

Senioru dienas dalībniekiem būs iespēja individuāli apskatīt pili, tās jūgendstila salonus, meža ekspozīciju un uzkāpt pils tornī, lai baudītu Kurzemes pakalnu plašo ainavu.

Dalības maksa pasākumā būs 5 EUR; pensionāriem 2,50 EUR.

Par papildus samaksu varēs baudīt vieglas uzkodas un dzērienus no ģimenes restorāna “Liepaleja” piedāvājuma.

Sīkāka informācija par dienas norisi pa t. 27880708 (Ziedīte Začeste).

Grupas, kuras lielākas par 10 personām, aicinām pieteikt dalību pa norādīto telefona numuru vai sūtot e-pastu uz adresi: z.zaceste@jaunmokupils.lv.

Laipni aicināti visi interesenti, bet īpaši seniori, viņu draugi un radinieki!