Sākums > Pils jaunumi > Ģimeniskai atpūtai maija brīvdienās

Ģimeniskai atpūtai maija brīvdienās

Ievietots: 29.04.2020.

Domājot tieši par ģimenēm un viņu kopīgo atpūtu no neparastā ikdienas ritma ārpus ierastās vides, brīvdienās piedāvājam ļauties kopīgām aktivitātēm, nesteidzīgām pastaigām pils teritorijā un mierpilnai atpūtai viesnīcā.

Atpūta viesnīcā

Gluži vai neticama iespēja baudīt netraucētu idilli pils paspārnē būs Dīķa mājas Ģimenes numurā, kas aprīkots tā, lai viesi justos kā mājās – ierīkots neliels, bet ērts virtuves stūrītis, kur viesi paši sev var pagatavot maltītes.

Ģimenēm piemēroti viesnīcas tipa numuriņi būs pieejami Muižas ēkā. Komfortablie divvietīgie divstāvīgie patīkami pārsteigs ar atpūtas zonu 1.stāvā, kuru iespējams izmantot arī nakšņošanai. Brīvdienu baudīšanai divatā piemērotāki būs greznie pils numuri vai divvietīgie Muižas ēkas numuri.

Cenas (bez atlaides): 

Gultas vieta Dīķa mājā – 15,00* EUR,

Numurs Muižas ēkā – sākot no 55*,00 EUR divām personām,

Numurs Pils ēkā – sākot no 100,00 EUR divām personām,

Brokastis nav iekļautas cenā. 

No 1. – 4. maijam Jaunmoku pilī 3+ Ģimenes kartes īpašniekiem būs iespēja atpūsties viesnīcā ar 20 % atlaidi nakšņošanas pakalpojumiem.

Aktivitātes

Baudot drošu atpūtu ģimenes lokā vai divatā, Jaunmoku pils kompleksā varēs doties izbraucienos ar velosipēdiem, makšķerēt pēc seno laiku metodēm un piedalīties orientēšanās spēlē “Sveiks, Kaimiņ!” parkā.

Spēle vedinās sadarboties radoši stratēģiskā uzdevumā – pēc darba lapā dotajiem jautājumiem atrast konkrētus parkā esošos objektus un uzzināt par tiem ko interesantu. Tās laikā viesi iepazīs parka dabas daudzveidību un bagātību. Dalības maksas būs 1,00 EUR /personai.

Makšķerēšana pēc seno laiku metodēm būs brīnišķīga un atraktīva laika pavadīšanu pie ūdens visai ģimenei, izmantojot agrāko laiku makšķerlietas (lazdu kātus, spalvu, korķu pludiņu utml.).

Maksa būs 3,00 EUR /stundā.

Sākot ar maiju Jaunmoku pils piedāvās nomāt velosipēdus nelieliem izbraucieniem tuvējā apkārtnē vai jau garākiem izbraucieniem, izvēloties kādu no diviem apkārtnē izstrādātajiem 2 velomaršruti no Jaunmokām uz Vecmokām un Tukumu.

Cenas sākot no 3,00 EUR /stundā.

Maltīte

Šogad pirmo reizi gardu burgeru, sulīgu šašliku, svaigu dārzeņu groziņu un pankūkas ar ievārījumu pils viesi varēs baudīt dārza kafejnīcā, kas būs atvērta no 1. līdz 4.maijam laikā no plkst. 11:00- 17:00.

 

Numuru nepieciešams rezervēt iepriekš pa tel. +371 26187442 vai e-pastu info@jaunmokupils.lv.

Mums ir svarīgi un mēs rūpēsies par drošības noteikumu ievērošanu no savas puses un to sagaidīsim ar no saviem viesiem!

Lai visiem jaukas un mierīgas brīvdienas!