Sākums > Pasākumi > Ģimeniskām brīvdienām ziedošajā jūlijā

Ģimeniskām brīvdienām ziedošajā jūlijā

18.07.2020.

Jūlija nedēļas nogalēs Jaunmoku pilī turpinām aicināt ciemos baudīt liepu un rožu ziedēšanas laiku. Ģimenēm būs iespējas piedalīties ekspedīcijā, radošajā darbnīcā, orientēties parkā, spēlēt Meža kroketu un galda spēles, kā arī baudīt rožu saldējumu.

18. un 19.jūlijā aktivitātes būs vairāk par un ap dārza karalienēm rozēm, bet 25. un 26.jūlijā – par reibinošajām un ziedošajām liepām.

Bērni un arī pieaugušie, radoši izmantojot ziedus un citus dabas materiālus, varēs radīt sev dažādas krāšņas un dekoratīvas lietas. Dekupāžas darbnīca būs atvērta sestdienās – 18. un 25. jūlijā no plkst. 11:00 -15:00.

Savukārt, svētdienās – 19. un 26. jūlijā, plkst. 11:00 un 15:00 kopīgā ekspedīcijā Meža ekspozīcijā Nr. 1 “Koki” ģimenēm būs iespēja, praktiski pielietojot dažādus paņēmienus, iepazīt, atpazīt, mērīt un vētīt kokus. Pārbaudījums būs nozāģēt 219 g mežu. 

Atjautīgi iepazīt pils apkārtni orientēšanās spēlē “Sveiks, Kaimiņ!” un izaicināt vienam otru Meža kroketa spēlē būs atraktīvas un kopīgas aktivitātes visai ģimenei. Visas dienas no plkst. 9:00 -17:00.

Jau no šīs nedēļas nogales ģimenes restorānā varēs baudīt pavāres pašas gatavoto pils rožu saldējumu. Papildus tam būs vēl viesu iecienītie liepziedu, lavandas, zemeņu un citu garšu saldējumi, kā arī plaša izvēle no ēdienkartes sātīgākai maltītei.

Turpat restorānā varēs spēlēt dažādas zināmākas un mazāk zināmas galda spēles. Viena no tām, piemēram, būs “Audzēsim mežu!”.

Aicinot pavadīt ilgāku laiku mūsu pusē un atbalstot pasākumu cikla “Tiekamies Tukumā” apmeklētājus un Latvijas daudzbērnu ģimenes, nakšņošanai pils viesnīcā piemērosim 10% atlaidi. Uzrādīt būs nepieciešams 3+Ģimenes karti vai ieejas biļeti no “Tiekamies Tukumā” pasākuma.

Sīkāka informācija par “Tiekamies Tukumā” pasākumiem www.visittukums.lv.

Atsevišķu aktivitāšu dalības maksas un cenas:
  • Ieeja muzejā – pieaugušajiem 4,00 EUR; studentiem, pensionāriem un invalīdiem (uzrādot apliecības)  – 2,50 EUR; skolēniem – 1,50 EUR; Ģimenes biļete – 2 pieaugušie un 2 bērni –  9,50 EUR, +3 Ģimenes karti – vienai ģimenei – 4 un vairāk personām – 8,00 EUR.;
  • Dekupāžas darbnīca – 3,00 EUR/ pers.;
  • Dalība ekspedīcijā – ieejas biļete muzejā + 1,00 EUR/ personai par gida pakalpojumiem;
  • Orientēšanās spēle “Sveiks, Kaimiņ!” –  apmeklējot Jaunmoku pils muzeju būs bez maksas, pārējiem –  1,00 EUR/ pers.;
  •  Rožu un citu garšu saldējums – 2,00 EUR;
  • Meža kroketa spēle, galda spēles restorāna un teritorijas apmeklēšana – bez maksas.

Jaunmoku pils ziedošā apkārtne vedināt vedinās palēnināt dienas ritmu un ļauties mierpilnai un ģimeniskai laika pavadīšanai.