Sākums > Muzejs > Ģimeņu diena 11.oktobrī

Ģimeņu diena 11.oktobrī

Ievietots: 05.10.2020.

Jaunmoku pils aicina uz rudenīgu svētdienu ģimeniskās noskaņās izbaudīt Ekspedīciju Nr.2 Zvēru kažoki, piedalīties radošajās darbnīcās, veidot personīgās zīmes Zīmes centrā un baudīt Mežinieku pusdienas pils parkā.

Jaunmoku pils muzejā ir uzsākta programma “Ekspedīcija Meža ekspozīcijā”, kas palīdz labāk iepazīt ekspozīcijas “Meža apsaimniekošana” un “Mežs un tā nozīme cilvēka dzīvē”. 
Šoreiz ģimenes aicinām piedalīties ekspedīcijā Nr.2 Zvēru kažoki ar mērķi izzināt, kādi kažokzvēri mīt Meža ekspozīcijās, kādēļ tiem ir nepieciešams kažoks un kā tas ietekmē to ikdienas gaitas.
Teju vai visi zīdītājdzīvnieki, sagaidot ziemu, maina savu kažoku, arī tā krāsu. Kāpēc?
Pēc dotajiem kažokādu paraugiem būs iespēja pārbaudīt savu erudīciju kažokzvēru atpazīšanā.
Noslēgumā bērni varēs saņemt darba lapu ar dzīvnieku siluetiem un tajā izkrāsot sava mīļākā dzīvnieka meža ekspedīcijā redzēto dzīvnieka siluetu.
Darbosies arī Zīmes centrs, kurā varēs izgatavot unikālo latvju rakstu zīmi sev vai vienu kopīgu ģimenei. Apmeklētājus gaidīs un zīmes skaidros zinošā zīmju pazinēja Liene Bedrīte. (Zīmes centrs 5eur/personai). Zīmju veidošanu ir vēlams pieteikt iepriekš pa tālr. 26187442.
Visu dienu iespēja darboties ar dabas materiāliem radošajās darbnīcās Meža muzejā.
Ģimenes restorāns aicina izbaudīt kārtīgas “Mežinieku pusdienas” svaigā gaisā pils parkā, pusdienās zupa Mežinieku gaumē, mednieku desiņas ar kāpostiem un grilētiem kartupeļiem, kā arī silta tēja. Katram pusdienotājam iespēja pašam ugunskurā uzcept savu īpašo Mežmaizi. 
Pusdienām jāpiesakās iepriekš līdz 9.oktobra pl.12:00, info@jaunmokupils.lv vai pa tālr. 26187442
Pusdienas pieaugušajiem 11eur, skolēniem 6eur.
Ieeja pirmsskolas vecuma bērniem un skolēniem bez maksas, pārējiem – muzeja ieejas biļete. Pieteikt Zīmes Centra apmeklējumu, veikt galdiņa rezervāciju ģimenes restorānā un viesnīcas rezervāciju var pieteikt pa tālr. 26187442.
Vairāk informāciju par pili un pakalpojumiem var uzzināt www.jaunmokupils.lv.
Jaunmoku pils nodrošinās nepieciešamos drošības pasākumus un aicina pasākuma apmeklētājus rūpēties par drošu apmeklējumu arī no savas puses.