Sākums > Muzejs > Ģimeņu diena 8. novembrī

Ģimeņu diena 8. novembrī

08.11.2020.

Jaunmoku pils 8. novembri aicina pavadīt mierīgā, izzinošā un patīkamā gaisotnē “Ģimeņu dienā” Jaunmoku pilī.

Kopā ar ģimeni varēsiet izbaudīt Meža muzeja programmu “Ekspedīcija Meža ekspozīcijā”, doties laiskā un skaistā pastaigā pils parkā, kā arī baudīt gardu maltīti ģimenes restorānā. Plkst. 14:00 Jaunmoku pils muzejā piedāvājam piedalīties ekspedīcijā Nr. 1 – KOKI. Mazie pils apmeklētāji varēs iepazīt liepas un citus kokus, pildot dažādus uzdevumus un pielietojot praktiskus paņēmienus no Meža muzeja izglītojošās programmas “Ekspedīcija Meža ekspozīcijā”. Varēs veidot koka mizas nospiedumu, atpazīt tos pēc lapām, augļiem, noteikt tā vecumu, garumu un augstumu pēc dažādām metodēm Meža muzejā un pils parkā.

Ģimenēm šajā nedēļas nogalē esam arī sarūpējuši īpašu uzdevumu paketi “Gabaliņš no muzeja Tavās mājās!” Tajā būs interesanti un praktiski uzdevumi, kurus varēs paņemt līdzi un darboties mājās. Līdz ar uzdevumu paketi būs arī īpašs bonuss no Ģimenes restorāna – kupons – 10% atlaide bērnu ēdienkartes cenai.   

Zīmes centrā apmeklētājus gaidīs zīmju pazinēja Liene Bedrīte. Viņas vadībā varēs izveidot savu vai ģimenes kopīgo unikālo rakstu zīmi un saņemt tās skaidrojumu.

 Pieteikšanās pasākumam obligāta!

Ģimeņu dienas ietvaros bērniem un skolēniem ieeja muzejā ir bez maksas, pārējiem – muzeja ieejas biļete. Veikt galdiņa rezervāciju ģimenes restorānā un viesnīcas rezervāciju var pieteikt pa tālr. 26187442.

Jaunmoku pils nodrošinās nepieciešamos drošības pasākumus un lūdzam apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus!