Sākums > Muzejs > Ģimeņu diena Jaunmoku pilī ar kanisterapijas suni Basso

Ģimeņu diena Jaunmoku pilī ar kanisterapijas suni Basso

Ievietots: 04.08.2020.

Jaunmoku pils aicina pavadīt lielisku 9.augusta svētdienu ģimeniskā atmosfērā kopā ar kanisterapijas suni Basso iepazīstot mežu, piedaloties rakstu zīmes veidošana Zīmes centrā, Laimas Bakānes tekstilmākslas izstāde “Dežavu. Mūža meža maldi”, kā arī Antoņinas Paškevičas porcelāna darbu izstāde „Medības”.

Kanisterapija ir viena no zooterapijas nozarēm, kur terapeita pienākumus veic speciāli atlasīts, apmācīts un sertificēts suns. Jaunmoku pilī viesosies suns vārdā Basso, ar kuru kopā varēs lasīt Meža ābeci, iepazīt un mērīt kokus, piedalīties jautrās stafetēs un iet rotaļās. Būs arī iespēja nofotografēties un aprunāties ar četrkājaino terapeitu. Plkst. 11:00, 13:00 un 15:00 norisināsies spēles un rotaļas ar kanisterapijas suni Basso.

Unikālo latvju rakstu zīmi sev vai vienu kopīgu ģimenei varēs izgatavot Zīmes Centrā. Apmeklētājus gaidīs un zīmes skaidros zinošā zīmju pazinēja Liene Bedrīte. Zīmju veidošanu ir vēlams pieteikt iepriekš. 

Mākslinieces Laimas Bakānes tekstilmākslas izstāde “DEŽAVU. Mūža meža maldi” ir apskatāma no 13.jūlija līdz 13.septembrim Jaunmoku pils Torņa zālē.
Krāšņie, krāsainie un stilistiski ieturētie darbi gatavoti tīmekļošanas tehnikā speciāli šai izstādei, iekļaujot tikai dažus senākus darbus. Sienas formāta darbus papildina tērpi, kas gatavoti tajā pašā tehnikā, pierādot šīs tehnikas ļoti plašās izmantošanas iespējas.

Savukārt, pils Freimaņa zālē līdz pat gada nogalei iespēja izbaudīt Antoņinas Paškevičas porcelāna darbu izstādi “Medības”, kur eksponētas apgleznotas trauku servīzes – šķīvji, bļodas, buljona tasītes un citi sīkie dekoratīvie trauki ar medību tematiku.

Pasākuma laikā būs atvērts ģimenes restorāns, kurā ieturēt gardu maltīti un nobaudīt mūsu pašu gatavoto saldējumu. Izvēlei būs plaša ēdienkarte dažādām gaumēm. Restorāns būs atvērts no plkst. 9:00 – 20:00.

Ieeja pirmsskolas vecuma bērniem un skolēniem bez maksas, pārējiem – muzeja ieejas biļete. Pieteikt Zīmes Centra apmeklējumu, veikt galdiņa rezervāciju ģimenes restorānā un viesnīcas rezervāciju var pieteikt pa tālr. 26187442. 

Jaunmoku pils gādās par nepieciešamo drošības pasākumu nodrošināšanu un aicina pasākuma apmeklētājus rūpēties par drošu apmeklējumu arī no savas puses.