Sākums > JAUNMOKU PILIJ - 120! > Grupa “Brāļi Grīnbergi” Jaunmoku pils parkā uzstāsies 29. augustā!

Grupa “Brāļi Grīnbergi” Jaunmoku pils parkā uzstāsies 29. augustā!

Ievietots: 18.08.2021.

Svētdien, 29. augustā, plkst. 16:00 Jaunmoku pils aicina baudīt ģimenisku mūzikas pēcpusdienu jauniešu grupas “Brāļi Grīnbergi” un dueta “Akmens un mūzika” koncertu, kurš neprognozējamo laikapstākļu dēļ tika pārcelts no 19. uz 29. augustu. Koncertā varēs dzirdēt marimbas, bungu, perkusiju un akordeonu skaņas un ļauties vasaras izskaņai kopā ar ģimeni vai draugiem. Šajā dienā pils parkā norisināsies arī ikgadējās Zinību dienas aktivitātes visai ģimenei!

Svētdien plkst. 16:00 koncertā uzstāsies instrumentālistu grupa “Brāļi Grīnbergi” – trīs brāļi – Kārlis (18), Ansis (15) un Miķelis (10), kuri paši aranžē populāru izpildītāju melodijas un veido muzikālus priekšnesumus, izmantojot sitamos instrumentus marimbu, bungas un perkusijas. Brāļi klausītājus priecējuši vairākos pasākums – gan Siguldas Opermūzikas svētkos, gan FIBA Pasaules kausa kvalifikācijā Arēnā Rīga, uzstājušies kopā ar grupu “Prāta vētra”, Goran Gora un citiem māksliniekiem, kā arī nesuši Latvijas vārdu Pasaules talantu konkursā Holivudā.

Koncertā brāļiem pievienosies viņu vecvecāki – Aija (akordeons) un Pauls (perkusijas) Jaunzemi instrumentālā duetā “Akmens un mūzika”. Pauls Jaunzems ir tēlnieks, kura akmens skulptūru parku Vakarbuļļos pie pašas Rīgas robežas Buļļupes krastā iecienījuši apmeklētāji, savukārt kopā ar dzīvesbiedri Aiju labprāt arī muzicē savam un citu priekam.

Pirms koncerta sākuma plkst. 15:00 muzicēs un pils parku ieskandinās brāļu Grīnbergu tētis, leijerkastnieks Gatis Grīnbergs.

Ieejas maksa koncertā – pieaugušajiem 10 EUR, skolēniem – 5 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem – bezmaksas. Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni) – 26 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Jaunmoku pils kasē vai “Biļešu paradīzes” mājas lapā.

Koncertā ieeja vakcinētām vai COVID-19 izslimojušām personām, uzrādot derīgu sertifikātu, kā arī apmeklētājiem ar negatīvu COVID-19 testa rezultātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts vai negatīvs testa rezultāts nav nepieciešams. Pie ieejas pasākumā kopā ar biļeti un sertifikātu vai testa rezultātu būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

Uz koncertu pieejama galdiņu un maltītes rezervācija, piesakot līdz 26. augustam pa tel. 26187442. Mūzikas baudīšanai parka zālājā lūgums paņemt līdzi savas sedziņas vai krēsliņus.

Pirms koncerta, no plkst. 11:00 līdz 16:00 aicinām izzināt pils parku, kuru bagātinās Jaunmoku pils muzeja Meženītes, Tērvetes dabas parka rūķi un Lielais Zaķis ar dažādiem izglītojošiem stāstiem un uzdevumiem.

No plkst. 11:00 – 18:00 ieeja pils teritorijā – 2 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem un apmeklētājiem ar koncerta ieejas biļetēm – bez maksas!

Zinību dienas un koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts publicitātes nodrošināšanai. Lūdzam apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus!