Sākums > Pils jaunumi > Izmaiņas Jaunmoku pils kompleksa apmeklēšanā

Izmaiņas Jaunmoku pils kompleksa apmeklēšanā

Ievietots: 16.03.2020.

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar vīrusa COVID-19 izplatību un rūpējoties par savu viesu un darbinieku drošību, esam veikuši izmaiņas Jaunmoku pils kompleksa apmeklēšanā.

Pils muzejs un apkārtne

Aicinot iedzīvotājus būt atbildīgiem, izvērtējot došanos ārpus mājām, pievienojamies iniciatīvai #paliecmājās! un informējam, ka no 17. marta līdz 12. maijam ( vai citam datumam, ko noteiks valdības rīkojumi) Jaunmoku pils muzejs būs apmeklētājiem slēgts.

Saglabājot iespēju baudīt Latvijas skaisto dabu pastaigājoties svaigā gaisā, pils kompleksa apkārtne un parks būs atvērts arī turpmāk.

Ģimenes restorāns un viesnīca

Ēdienus no restorāna piedāvājuma varēs baudīt pasūtot tos līdzņemšanai. Īpašākai kopīgai maltītei, esam sagatavojuši ēdienu piedāvājumu līdzņemšanai – gaļas, jūras velšu un salātu izlasi, kura ļaus baudīt maltīti mājās vai darba vietā. Atsevišķi vienojoties, to ir iespējams papildināt atbilstoši katra vēlmēm.

Ievērojot valsts noteiktos ierobežojumus un nepieciešamās drošības prasības, turpināsim gādāt par viesu mierpilnu atpūtu viesnīcas numuros.

Ēdināšanas pasūtījumu un rezervācijas var pieteikt pa t. 26187442.

Publiskie pasākumi

Esošās situācijas rezultātā esam veikuši izmaiņas publisko pasākumu plānā. 26. martā plānoto Senioru dienu pārcelsim uz nenoteiktu laiku.  Lieldienās, 12. aprīlī, pils apkārtne un parka aktivitātes būs pieejamas individuālam apmeklējumam.

Turpmākie plānotie pasākumi – Putnu diena 22. aprīlī, Neatkarības diena – Jaunmoku pils stāsti 4.maijā, Dabas diena 8. maijā un Muzeju nakts 16.maijā tiek atcelti.

 

Rūpējoties par citu viesu un savu darbinieku drošību, uzturoties pils kompleksā, viesus aicinām:

  • sekot līdzi personīgajai higiēnai un lietot dezinfekcijas līdzekļus;
  • ievērot distanci vismaz 2 metru attālumā no citiem cilvēkiem;
  • būt atbildīgam gan pret sevi, gan pret apkārtējiem;
  • ar sapratni un iecietību izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem.

Vienlaikus iesakām būtiski ievērot Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātos piesardzības pasākumus, lai izvairītos no saslimšanas un vīrusa izplatības.

Par valstī izsludināto ārkārtas stāvokli turpināsim sekot līdzi informācijai no atbildīgajām iestādēm, valdības paziņojumiem un rīkojumiem, līdz ar to iespējamas papildus izmaiņas, par kurām informēsim.

Baudīsim mierpilnu atpūtu un būsim atbildīgi!