Sākums > Pils jaunumi > Jaunmoku pilī viesosies Roberto Meloni ar koncertu “La Dolce Vita”

Jaunmoku pilī viesosies Roberto Meloni ar koncertu “La Dolce Vita”

06.05.2017.

Pašā pavasara plaukumā – 6. maijā 18:00 Jaunmoku pilī ar romantisku koncertprogrammu “La Dolce Vita” (“Saldā dzīve”) viesosies šarmantais skatuves mākslinieks Roberto Meloni. Pusotras stundas garumā klausītāji baudīs ne vien skaistākās itāļu melodijas, bet arī pasaules hitus un paša Roberto mūziku. Koncertā skanēs Domeniko Modunjo „Volare”, Adriano Čelentano „Susanna”, Konsuelo Velaskesa „Besame mucho”, Boba Merila „Mambo Italiano”, Roberto Meloni „Love is Tango”, „Questa Notte”, „Tā esi tu” un citi skaņdarbi.

Mūziķis, aktieris un pasākumu vadītājs Roberto Meloni no Sardīnijas 2001. gadā samainīja saulaino Tirēnu jūru pret vēso un miglaino Baltijas jūru, lai realizētu savu bērnības dienu sapni – kļūtu par populāru dziedātāju. Viņš bija plānojis Latvijā uzkavēties tikai vienu gadu, taču palika uz ilgiem 15 gadiem. Palika, lai kļūtu par gaidītu viesi dažādos pasākumos visā Latvijā.

Jautrais, interesantais, harizmātiskais Roberto Meloni ir divas reizes pārstāvējis Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā „Eirovīzija”, piedalījies mūzikas raidījumā „Balss” Lietuvā un tagad vērš skatu Krievijas šovbiznesa virzienā.

Šī gada pavasarī Roberto ar programmu “La Dolce Vita” uzstāsies arī Jaunmoku pilī, lai ar romantiskām un pavasarīgām dziesmām un labu noskaņojumu iepriecinātu ikvienu koncerta apmeklētāju.

Biļešu cena – 12 EUR. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzē, kā arī Jaunmoku pilī.

Kultūras baudītājus svētkos iepriecinām ar īpašu atlaidi!
1. un 4. maijā, pērkot biļetes Jaunmoku pils kasē uz Roberto Meloni koncertu “La Dolce Vita” 6. maijā, par biļeti maksājiet vien 8 EUR!
Baudīsim saulainās Itālijas noskaņas kopā!