Sākums > Pils jaunumi > Jaunmoku pils aicina uz Putnu dienu 21. aprīlī

Jaunmoku pils aicina uz Putnu dienu 21. aprīlī

21.04.2017.

Latvijas nacionālo putnu cielavu ikdienā var manīt tīrumos un apdzīvoto vietu tuvumā, to pazīstam un  atpazīstam. Bet vai esat redzējuši šā Gada putnu – dzelteno cielavu? Latvijas Ornitoloģijas biedrība dzelteno cielavu izvēlējās par Gada putnu, jo tās populācija kopš 1995.  gada Latvijā samazinājusies par 95%!

Jaunmoku pils muzejs aicina dabas vērotājus, izzinātājus uz ikgadējo PUTNU DIENU 21. aprīlī no pl. 10:00. Šogad mūs sagaida tikšanās ar ornitologu Dmitriju Boiko, kas sniegs izsmeļošu informāciju par dzelteno cielavu. Būs arī jau ierastā pastaiga pils parkā kopā ar “putnu vīru” Kārli Milleru, kurš rādīs un mācīs pareizi vērot putnus.  Atgādinām, ka jāizvēlas pastaigai piemērotu apģērbu un, protams, varat ņemt līdzi binokli. Pastaigas noslēgumā varēs padarboties ar āmuru un izgatavot parka lidoņiem mājokļus.

Putnu diena vienlaikus ir arī fotokonkursa “Spārnotie kaimiņi” noslēgums un uzvarētāju apbalvošana. Darbus konkursam gaidām vēl līdz 17.aprīlim. Vairāk informācijas par konkursu šeit

Lielākas grupas aicinām pieteikt līdz 19. aprīlim pa tālr. 63107125 vai 26187442 vai info@jaunmokupils.lv.