Sākums > Pils jaunumi > Jaunmoku pils cēlājam Džordžam Armitstedam 170

Jaunmoku pils cēlājam Džordžam Armitstedam 170

27.10.2017.

Pavisam drīz, 27. oktobrī apritēs 170 gadi kopš ilggadēja Rīgas pilsētas mēra un Jaunmoku pils cēlāja Džordža Armitsteda dzimšanas. Viņa bijušajā lauku īpašumā – medību pilī Jaunmokās – jubileja tiks atzīmēta īstajā dzimšanas dienā ar grāmatas “Džordžs Armitsteds – Rīgas pilsētas Goda pilsonis” atvēršanu klātesot mazmazdēlam Rodnijam Redklifam un mazmazmeitas Hildegardes Feldt gleznu un zīmējumu izstādes atklāšanu. Plānots, ka pasākumā piedalīsies arī pati māksliniece.

Jubilejas notikumi noslēgsies ar muzikālu ceļojumu uz Venēciju 18. gadsimtā “Orlando teiksmainā dzīve”, kur muzikoloģes Karinas Bērziņas stāstījumā ievīsies Sergeja Jēgera un Jolantas Strikaites-Lapiņas balsis stīgu kameransambļa pavadījumā, kurā muzicēs baroka vijolniece Agnese Kanniņa-Liepiņa, ģitārists Vladimirs Kudrins un kontrabasists Jānis Stafeckis.

Ieeja grāmatas atvēršanas svētkos un izstādes atklāšanā bez maksas, vakara koncerta biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes un Jaunmoku pils kasēs – 10 EUR pieaugušajiem, 7 EUR bērniem un pensionāriem.