Sākums > Pils jaunumi > Jaunmoku pils kompleksa darbība ārkārtas situācijas laikā!

Jaunmoku pils kompleksa darbība ārkārtas situācijas laikā!

Ievietots: 11.11.2020.

Jaunmoku pils ārkārtas situācijas laikā turpina strādāt, bet ir izmaiņas, ar kurām varat iepazīties:

VIESNĪCA:

Pie mums tiek īpaši domāts par to, lai viesiem pie mums nakšņošana būtu patīkama un droša. Ir pieejami numuriņi pilī (sākot no 85 eiro), muižas ēkā (sākot no 30 eiro), viesu mājā (sākot no 15 eiro) un dīķa namiņā (sākot no 15 eiro).

Ar Pils numuriņiem vari iepazīties šeit: https://www.jaunmokupils.lv/viesnica/pils-istabas/

Ar Muižas ēkas numuriņiem vari iepazīties šeit: https://www.jaunmokupils.lv/viesnica/muizas-ekas-istabas/

Ar Viesu mājas numuriņiem vari iepazīties šeit: https://www.jaunmokupils.lv/viesnica/viesu-maja/

Ar Dīķa namiņa numuriem vari iepazīties šeit: https://www.jaunmokupils.lv/viesnica/dika-maja/

Nakšņojot pie mums, iespējams pasūtīt gan brokastis, pusdienas, vakariņas no mūsu ģimenes restorāna un saņemt ar bezkontaktu piegādi līdz numuram.

ĢIMENES RESTORĀNS:

Ēdiens tiek gatavots tikai līdzņemšanai!

Ēdienu var pasūtīt:

 • no pirmdienas līdz piektdienai, piesakot vismaz vienu dienu iepriekš līdz plkst. 17:00;
 • sestdien un svētdien, pasūtot uz vietas no 9:00 – 18:00 vai pa tālruni 26187442, sūtot whatsapp ziņas vai rakstot info@jaunmokupils.lv;
 • nakšņojot viesnīcā, iespējams pasūtīt gan brokastis, pusdienas, vakariņas un saņemt ar bezkontaktu piegādi līdz numuram.

MUZEJS:

Muzejs atvērts katru dienu no 9:00 – 17:00. Pils pirmajā stāvā apskatei Jaunmoku muižas vēstures un jūgendstila interjera ekspozīcijas, otrajā – interaktīvas Meža ekspozīcijas par Latvijas mežiem, dabu un dzīvniekiem.

Iespēja iegādāties daudzveidīgu uzdevumu komplektus individuālai muzeja un parka izzināšanai, kā arī orientēšanos spēli pilī vai parkā.

Par drošību muzejā

Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Jaunmoku pils muzejs informē, ka līdz 6.decembrim Muzeju iespējams apmeklēt individuāli vai ģimenes (mājsaimniecības) lokā ne vairāk kā 10 personas. Ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

Lai muzeja apmeklējums būtu drošs un patīkams ikvienam apmeklētājam, Jaunmoku pils muzejs aicina ievērot drošības noteikumus:

 • Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
 • Muzejā ir noteikts maksimālais skaits līdz 79 apmeklētāji, kas vienlaicīgi var atrasties ēkā, nodrošinot uz vienu personu ne mazāk kā 10 m2 telpas.
 • Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem, sekot informācijai vizuālajās norādēs par kustības virzienu un pieļaujamo apmeklētāju skaitu konkrētajā telpā, kā arī ievērot muzeja personāla norādījumus.
 • Muzeju darba laiks paliek nemainīgs, bet nav pieejamas nekādas muzejizglītojošās programmas.
 • Ekskursijas muzeja gida pavadībā iespējamas tikai vienas mājsaimniecības locekļiem vai nelielai grupai līdz 10 personām, ievērojot attiecīgo fizisko distanci.
 • Muzejā ir samazināts kopīgi lietojamo virsmu un priekšmetu skaits.
 • Vairākās vietās muzejā pieejama roku dezinfekcija un mazgāšana.
 • Atkarībā no apmeklētāju plūsmas muzeja personāls veic koplietošanas virsmu un ierīču dezinfekciju, telpu vēdināšanu.
 • Apmeklētāji tiek lūgti izvērtēt skārienjutīgo ekrānu lietošanu un taktilo priekšmetu izmantošanu un pirms/pēc to lietošanas dezinficēt rokas.

Aicinām sekot varas iestāžu norādījumiem un aktualitātēm COVID-19 informatīvajā mājaslapā.

PILS PARKS:

Pils kompleksa apkārtne un parks atvērts apmeklētājiem! Vari doties drošā un mierīgā pastaigā svaigā gaisā un baudīt Latvijas un Kurzemes skaisto dabu. Īpašs parka lepnums ir simtgadīgā liepu aleja, kura piešķir parkam maģisku gaisotni.

Saturīgai pastaigai parkā tiek piedāvāta arī meža kroketa spēle, kā arī iespējams iegādāties orientēšanās spēli.

Vēlam nesteidzīgu un patīkamu apmeklējumu!