Sākums > Muzejs > Jaunmoku pils Muzeju naktī aicina atvērties zaļākai pasaulei

Jaunmoku pils Muzeju naktī aicina atvērties zaļākai pasaulei

Ievietots: 17.05.2016.

Šogad Muzeju naktī 21.maijā jau no pl.19:00 Jaunmoku pils muzejs savas DURVIS vērs, aicinot visus pievērst uzmanību tīras vides un apkārtnes uzturēšanai. Mūsu pasākuma moto: Atveries zaļākai pasaulei!

Jau otro gadu Jaunmoku pils soli pa solim virzās uz to, lai kopīgiem spēkiem iegūtu starptautisko tūrisma ekosertifikātu “Zaļā atslēga”, tādēļ šoreiz akcents uz vides izglītību!  Kopā ar biedrības “Latvijas Zaļā josta” aktīvistiem aicināsim apgūt vai pārbaudīt iemaņas atkritumu šķirošanā dalītajos konteineros vai gida vadībā, izstaigājot pils parku, pasauli ieraudzītu zaļāku. Vai zināt, kā vislabāk izmantot lietotas lietas – PET pudeles, visu lieko, kas atrodams kabatās? Protams, viens no veidiem – izmest atkritumos, bet otrs, daudz interesantāks – padarīt tās atkal noderīgas! Kā? Lai to uzzinātu, jūs varēsiet darboties EKO radošajās darbnīcās, kur ar mākslinieku palīdzīgām rokām pārvērtīsiet nederīgo plastmasu dekoratīvā dārza elementā vai izveidosiet vienreizēju mākslas darbu sev vai saviem draugiem.

Zaļā vides tēma tiks apspēlēta arī jaunajā Meža ekspozīcijā, tādēļ visa pasākuma laikā ikviens varēs ievīt vijumu ligzdā, kas simboliski taps no otrreiz lietojamas trikotāžas.

Visam pasākumam raitāku tempu iedejos Tukuma kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vidums”, bet pils telpās muzikālu noskaņu radīs pianists Ričards Furs.

Videi draudzīgus gardumus varēs iegādāties arī kafejnīcā-restorānā “Liepaleja”!

Esi atvērts zaļākai pasaulei mums apkārt un tiekamies Jaunmokās!!

 

 

 

19:00 – Muzeju nakts pasākuma atklāšana pils pagalmā kopā ar vidējās paaudzes deju kolektīva “Vidums” raito deju soli

19:00 – 21:00 Dekoratīvās ligzdas vīšana, izmantojot ottreiz pārstrādājamus materiālus

19:00 – 21:00 “Latvijas Zaļās jostas” aktivitātes pils pagalmā

No 20:00 EKO radošās darbnīcas Torņa zālē, Meža muzejā

21:00 un 23:00 Vēsturiskās ekskursijas pilī

20:00 un 21:00 Ekskursijas pils parkā