Sākums > JAUNMOKU PILIJ - 120! > KONCERTS PĀRCELTS UZ 29. AUGUSTU! Jaunmoku pils parkā uzstāsies atraktīvā sitaminstrumentu grupa “Brāļi Grīnbergi”!

KONCERTS PĀRCELTS UZ 29. AUGUSTU! Jaunmoku pils parkā uzstāsies atraktīvā sitaminstrumentu grupa “Brāļi Grīnbergi”!

19.08.2021.

NEPROGNOZĒJAMO LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ KONCERTS PĀRCELTS UZ 29. AUGUSTU PLKST. 16:00! SEKOJIET LĪDZI JAUNĀKAJAI INFORMĀCIJAI!

Ceturtdien, 19. augustā, plkst. 20:00 aicinām baudīt ģimenisku mūzikas vakaru grupas “Brāļi Grīnbergi” un dueta “Akmens un mūzika” koncertā. Mūziķi ir vienas ģimenes vairāku paaudžu pārstāvji, kuri Jaunmoku pils parku ieskandinās ar marimbas, bungu, perkusiju un akordeonu skaņām, savukārt koncerta apmeklētāji varēs ļauties vasaras vakara burvībai un nesteidzīgam vakaram ģimenes un draugu lokā pils parka lapenē un zaļajā zonā ap to.

Koncerta pirmajā daļā uzstāsies instrumentālistu grupa “Brāļi Grīnbergi” – trīs brāļi – Kārlis (18), Ansis (15) un Miķelis (10), kuri paši aranžē populāru izpildītāju melodijas un veido muzikālus priekšnesumus, izmantojot sitamos instrumentus marimbu, bungas un perkusijas. Brāļi klausītājus priecējuši vairākos pasākums – gan Siguldas Opermūzikas svētkos, gan FIBA Pasaules kausa kvalifikācijā Arēnā Rīga, uzstājušies kopā ar grupu “Prāta vētra”, Goran Gora un citiem māksliniekiem, kā arī nesuši Latvijas vārdu Pasaules talantu konkursā Holivudā.

Koncerta otrajā daļā uzstāsies brāļu Grīnbergu vecvecāki – Aija (akordeons) un Pauls (perkusijas) Jaunzemi instrumentālā duetā “Akmens un mūzika”. Pauls Jaunzems ir tēlnieks, kura akmens skulptūru parku Vakarbuļļos pie pašas Rīgas robežas Buļļupes krastā iecienījuši apmeklētāji, savukārt kopā ar dzīvesbiedri Aiju labprāt arī muzicē savam un citu priekam.

Pirms koncerta sākuma plkst. 20:00 muzicēs un pils parku ieskandinās brāļu Grīnbergu tētis leijerkastnieks Gatis Grīnbergs.

Ieejas maksa koncertā – pieaugušajiem 10 EUR, skolēniem – 5 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem – bezmaksas. Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni) – 26 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Jaunmoku pils kasē vai “Biļešu paradīzes” mājas lapā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/101116

Koncertā ieeja vakcinētām vai COVID-19 izslimojušām personām, uzrādot derīgu sertifikātu, kā arī apmeklētājiem ar negatīvu COVID-19 testa rezultātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts vai negatīvs testa rezultāts nav nepieciešams. Pie ieejas pasākumā kopā ar biļeti un sertifikātu vai testa rezultātu būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

Uz koncertu pieejama galdiņu, vakariņu un uzkodu rezervācija, piesakot līdz 17. augustam pa tel. 26187442.

Koncerta laikā ikvienam būs iespēja iegādāties dzērienus, uzkodas un suvenīrus!

No plkst. 18:00 pils parkā tiks norobežota koncerta teritorija un tajā varēs ienākt tikai koncerta apmeklētāji, savukārt pārējā pils teritorija būs pieejama ikvienam.

Mūzikas baudīšanai parka zālājā lūgums paņemt līdzi savas sedziņas vai krēsliņus.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts publicitātes nodrošināšanai. Lūdzam apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot visus valstī noteiktos ierobežojumus!