Sākums > Pils jaunumi > Jaunmoku pils svētkos piedāvā iegādāties dāvanu kartes!

Jaunmoku pils svētkos piedāvā iegādāties dāvanu kartes!

Ievietots: 16.12.2020.

Laikā, kad valstī izsludināta ārkārtas situācija un dāvanu meklēšana veikalos ir ierobežota, elektroniski iegādāta dāvanu karte ir ļoti labs risinājums! Jaunmoku pils dāvanu karti iespējams iegādāties elektroniski mūsu mājas lapā vai arī drukātā versijā, saņemot to pa pastu vai uz vietas Jaunmoku pils Informācijas centrā.

Ja meklē brīnišķīgu sajūtu, kopīgo mirkļu un ar mīlestību dāvināmu dāvanu, tad Jaunmoku pils dāvanu karte noteikti tāda būs!

Dāvanu karti var iegādāties sev vēlamā summā un ļaut tās saņēmējam vai saņēmējiem izvēlēties sev vēlamāko atpūtas piedāvājumu!

Šogad Jaunmoku pils ir īpaši padomājusi par to, lai dāvanu karšu piedāvājums būtu saistošs un interesants ikvienam! Piedāvājam Universiālo dāvanu karti, dāvanas diviem un dāvanas ģimenei!

No Universiālo dāvanu karšu piedāvājuma iespējams izvēlēties Jaunmoku pils pakalpojumus, atpūtu Jaunmoku pils viesnīcā un maltīti ģimenes restorānā!

No dāvanu karšu piedāvājuma “Dāvanas diviem” iespējams izvēlēties vairākus romantiskus un labsajūtas piedāvājumus, kā, piemēram, romantiska atpūta un sešu kārtu vakariņas, vēsturiska ekskursija pils dāmas pavadībā, labsajūtas atpūta Muižas ēkā un citas.

“Dāvanu kartes ģimenei” ietver tādus piedāvājumus, kā brīvdienu atpūta Dīķa mājā, ekspedīcija Meža muzejā, orientēšanās pils parkā un citi atpūtas piedāvājumi visai ģimenei mierpilnai un netraucētai atpūtai prom no pilsētas burzmas.

Ar visiem dāvanu karšu piedāvājumiem iepazīties un tās iegādāties var iepazīties Jaunmoku pils mājas lapā /www.jaunmokupils.lv/pakalpojumu/davanu-karte/

Jebkuras dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši.