Sākums > Pils jaunumi > Jaunmoku pils – viens no 2016. gada Latvijas Zaļākajiem darba kolektīviem

Jaunmoku pils – viens no 2016. gada Latvijas Zaļākajiem darba kolektīviem

Ievietots: 22.09.2016.

 

Jau kopš jūnija Latvijā norisinājās kustības “Latvija kā zaļākā valsts pasaulē” aktivitātes un septembra vidū noslēdzās tās pirmais posms – izvērtējot iesūtītās anketas tika noteikti 10 šī gada Latvijas zaļākie darba kolektīvi, starp kuriem ir arī Jaunmoku pils!

Piesakoties akcijai, darba kolektīviem bija jāaizpilda anketa – no dotajiem 23 videi draudzīga uzņēmuma kritērijiem atzīmējot tos, kuri jau ir izpildīti un tos, kurus uzņēmums apņemas izpildīt akcijas laikā. Tajos bija ietverti jautājumi par atkritumu šķirošanu, efektīvu elektroenerģijas un citu resursu lietošanu, videi draudzīga transporta izmantošanu, sociāli atbildīgu uzņēmuma filozofiju, otrreizēju papīra lietošanu, augiem biroja telpās, “zaļiem” nākotnes mērķiem, kā arī citi jautājumi par videi draudzīgu uzņēmuma darbību.

Anketu aizpildījām, pievienojot arī citas savas aktivitātes un gaidījām rezultātus! Un sagaidījām.  Septembra pirmajās dienās pilī viesojās filmēšanas grupa, savukārt septembra vidū – 17. septembrī, Rīga TV 24 studijā piedalījāmies “Latvijas Zaļākais darba kolektīvs” noslēguma pasākumā un saņēmām apliecinājumu – SIA Jaunmoku pils ir viens no šī gada Latvijas zaļākajiem uzņēmumiem!

Prieks censties un tas vairo motivāciju nākotnē kļūt vēl “zaļākiem”!