Sākums > Pasākumi > Klusākas, bet ne mazāk krāsainas Lieldienas

Klusākas, bet ne mazāk krāsainas Lieldienas

Ievietots: 09.04.2020.

Šogad klusāk, bet ne mazāk krāsaini sagaidīsim gada raibākos svētkus – Lieldienas. Jau šobrīd zilas, dzeltenas, sarkanas, lielas un mazas olas un citi dekori rotā pils pagalmu un parku, priecējot pils darbiniekus un viesus.

Pasaules Lieldienu tradīcijas orientēšanās spēlē

Turpmākajās brīvdienās nesteidzīgās pastaigas parkā varēs būt ne tikai relaksējošas, bet arī izglītojošas. Muzeja darbinieces ir sarūpējušas unikālas olas. To saturošā informācija ļaus iepazīt Lieldienu tradīcijas dažādās pasaules valstīs.

Papildus tām būs pieejama orientēšanas spēle, kas piešķirs izziņas procesam izaicinājumu un intrigu. Pareizo atbilžu īpašnieki saņems dāvanu, kuru tāpat kā darba lapu, varēs saņemt Informācijas centrā pils 1.stāvā.

Piknika komplekti jeb grozi līdzņemšanai

Lieldienās – 12. un 13. aprīlī, pils pavāre būs sagatavojusi piknika komplektus jeb grozus divām personām, kurus viesi varēs ņemt līdzi vai baudīt uz vietas pils parkā.

Lielā piknika groza komplektā ietilps vistas gaļas šašliks un pikantie vistas spārniņi, kurus varēs cept paši, burkānu stienīši, bagete ar zaļumu sviestu, smalkmaizītes, sula un divas krāsotas olas. Cena 2 personām būs 20 EUR.

Mazajā komplektā būs smalkmaizītes, burkānu stienīši, sula un divas krāsotas olas. Piedāvājuma cena 2 personām būs 8 EUR.

Lai ceptu gaļu uz vietas kompleksā, varēs izmantot piknika vietu, degmateriālus un piederumus par papildus samaksu – 20 EUR.

Piknika grozus varēs saņemt pils Informācijas centrā ierodoties, bet, lai nebūtu jākavējas, tos var pieteikt jau iepriekš pa t. 26187442.

Atpūta viesnīcā

Arī šajā sarežģītajā laikā turpinām gādāt par mūsu viesu labsajūtu un piedāvājam iespēju baudīt mierpilnu atpūtu viesnīcā komfortablos divvietīgos numuriņos vai ģimenei piemērotā numuriņā Dīķa mājā.

Plašā kompleksa apkārtne ļaus doties nesteidzīgās pastaigās putnu čalu pavadībā, makšķerēt pēc seno laiku metodēm un atpūsties no šī brīža tik neparastā, bet nepieciešamā ikdienas ritma.

Iesakām sev vēlamo numuru rezervēt iepriekš pa tel. +371 26187442.

 

Mums ir svarīgi un mēs rūpēsimies par drošības noteikumu ievērošanu no savas puses un to sagaidīsim ar no saviem viesiem!

Lai raibu raibas Lieldienas!