Sākums > Muzejs > LAIKS bez sinonīmiem – Jaunmoku pils aicina uz 10. Dārza svētkiem

LAIKS bez sinonīmiem – Jaunmoku pils aicina uz 10. Dārza svētkiem

Ievietots: 29.06.2017.

Jaunmoku pils sadarbībā ar Baha mūzikas fonda vadītāju Ainu Kalnciemu aicina uz 10. Dārza svētkiem Jaunmoku pilī un parkā 9. jūlijā no 12:00. Desmitie Dārza svētki – tas ir brīdis, kad atskatīties pagātnē uz paveikto un domāt par nākotni, tādēļ svētku šī gada devīze ir “LAIKS bez sinonīmiem”.

Laikmetā, kad ikdiena paskrien nemanot un brīdi pa brīdim prātā pavīd doma: “Ak, kā laiks steidzas”, Dārza svētkos viesiem būs iespēja baudīt pils apkaimes nesteidzīgumu – foto un muzeja krājuma priekšmetu izstādēs, pavadot miera brīdi “Iedvesmas dārzā”, “Dabas smaržu dušā” vai “Dabas skaņu stūrītī”, darbojoties radošajās darbnīcās, iegādājoties ko skaistu, gardu vai noderīgu tirdziņā, dodoties gida vadītā pastaigā pils parkā vai Meža muzejā skatoties filmu “Pērles rožu vainagā” par Tukuma apkaimes dabas un kultūras bagātībām.

Dienas programma:
12:00 Guntas Frīdenbergas foto izstādes “Otrpus tiltam” atklāšana Kolonnu zālē
13:00 Svētku atklāšana
13:20 Kokļu ansambļa “Kārta” koncerts liepu paēnā
14:00 Zinātnes teātra “Laboratorium” izrāde zinātkārajiem
15:00 Kārļa Kazāka un Undīnes Balodes koncerts
16:00 Filozofiskās sarunas “Fotomirklis – dod vai atņem” rakstnieces Gunas Rozes vadībā.
Dārza svētku noslēgumā notiks tradicionālais Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla vasaras koncerts “Vakara serenādes Jaunmoku pilī”, kurā uzstāsies stīgu kamerorķestris “Sinfonia Concertante” (vadītājs Andris Vecumnieks) un klarnetists Mārtiņš Circenis. Koncertā divās daļās skanēs melodijas, kuras tapušas no klasicisma laikmeta līdz mūsdienām – skaņdarbi no Edvarda Grīga, Volfganga Amadeja Mocarta, Luidži Bokerīni, Edvarda Elgara, Emīla Dārziņa, Jura Karlsona un Andra Vecumnieka daiļrades pūra.

Biļetes uz vakara koncertu pieejamas Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes kasēs.