Sākums > Pils jaunumi > Līgo vakars pils parkā

Līgo vakars pils parkā

23.06.2020.

23. jūnijā lielus un mazus Jāņa bērnus aicina uz bramanīgu Līgo vakara koncertu un individuālu līgošanu Jaunmoku pils parkā.

Līgo koncerts

Plkst. 19:00 nebēdnīgas, jestras tautas dziesmas un ziņģes Līgo vakara koncertā izdziedās mutīgās Liepājas teātra aktrišu folkloras kopas “Atštaukas” sievas.

Dziedāšana mīsies ar aušīgiem jokiem un atraktīvu aktrišu saspēli. Katrai sievai kopā ir izveidojies savs tēls: vecākā, gudrākā sieva, jaunā vējagrābsle, kārīgā, aizsēdējusies vecmeita un vēl citi tēli jautrākam noskaņojumam. 

Ieeja koncertā būs 5.00 EUR pieaugušajiem; skolēniem, pirmsskolas vecuma bērniem bezmaksas.

Biļetes varēs iegādāties Jaunmoku pilī un Biļešu Paradīze kasēs.

 

Līgošanai draugu, ģimenes lokā

Gada īsākā nakts ir īstais laiks, lai baudītu Jaunmoku pils parka burvību saules rietā. Plašā teritorija ļaus līgot malu malās un satikties tikai pie lielā Līgo ugunskura.

Līgošanai draugu, ģimenes lokā būs iekārtota individuāla piknika vieta ar īpašu ugunskuru, grilu un piederumiem. Par godu svētkiem pils saime būs sarūpējusi gardu sveicienu un neizpaliks Līgo laikam raksturīgā apdziedāšana.

Vakara laikā degs lielais ugunskurs un skanēs fona mūzika.

Cena par līgošanas vietu –  60 EUR/ līdz 6 personām.

Papildus iespējams pasūtīt līgošanas galda mielastu –  25 EUR/pers.

Koncerta biļetes cenā neietilps. Tās varēs iegādāties atsevišķi.

 

Ģimenes restorāns, viesnīca un telts vietas

Svētku maltīti varēs baudīt arī Jaunmoku pils ģimenes restorānā. 23. jūnijā tas būs atvērts no plkst. 12:00 – 21:00 . Tajā varēs baudīt ēdienus no grila piedāvājuma.

Jāņu dienā, 24. jūnijā no plkst. 11:00 – 20:00 restorānā viesu izvēlei būs ēdieni no bagātīgās pamatēdienkartes.

Līgotāju naktsmieram pieejami divvietīgi, daudzvietīgi un ģimenes numuri pilī, Muižas ēkā un Dīķa mājā, kā arī telts vietas.

 

Viesnīcas numuru, galdiņu un līgošanas vietas rezervācija pa t. 26187442 vai info@jaunmokupils.lv

 

Mēs gādāsim par nepieciešamo drošības pasākumu nodrošināšanu un aicinām pasākuma apmeklētājus rūpēties par drošu apmeklējumu arī no savas puses.