Sākums > Pils jaunumi > Mierpilns un nesteidzīgs Jaungada vakars

Mierpilns un nesteidzīgs Jaungada vakars

Ievietots: 23.12.2019.

Maģisko Jaungada vakaru aicinām baudīt mierpilnā un nesteidzīgā atmosfērā prom no pilsētu svētku burzmas un kņadas tepat Kurzemes pakalnos. Jaungada vakarā, 31. decembrī, Jaunmokās piedāvāsim baudīt svētku vakariņas restorānā “Liepaleja” un atpūsties viesnīcas numuros gan pilī, gan Muižas ēkā. Veiksmīgam 2020.gadam, katram viesim dāvināsim iespēju – izkalt savu laimi!

Svētku vakariņas

Baudīt gardu un svinīgu maltīti svētku noskaņās varēs restorānā “Liepaleja”Pīles krūtiņa ar biešu biezeni

Ēdienkartē būs pils viesu iemīļotais brieža gaļas steiks ar kartupeļu – baraviku biezeni un sarkanvīna – pīlādžu mērci, brieža gaļas tartars ar paipalu olu, rukolu un bagetes grauzdiņiem, Cēzara salāti ar pīles krūtiņu, paipalu olu, plūmju tomātiņiem un maizes standziņām, pīles krūtiņa granātābolu glazūrā ar kartupeļu – biešu biezeni, krēms brulē ar svaigām ogām un citi ēdieni.

Sīkāk ar ēdienkarti var iepazīties šeit.

Restorāns būs atvērts tikai iepriekšējām rezervācijām.

 

Atpūta un nakts viesnīcā

Viesošanos Jaunmoku pilī raksturos skaista un mierpilna vide, kuru vedinām baudīt dažāda komforta un iekārtojuma numuros.

Ja vēlaties baudīt atpūtu greznākos numuros, iesakām kādu no pilī esošajām istabām: Pilskunga, Dorotejas, Īrisa, Lilijas vai Mežrozes istabu.

Savukārt, Muižas ēkā varēs nakšņot omulīgos komforta, ģimeniskos un ekonomiskos numuros. Viesu labsajūtai abu ēku numuros ir TV/ SAT, vanna vai duša, WC un bezvadu internets.

Cena par numuru un brokastīm 2 pers. pilī būs sākot no 85 EUR, Muižas ēkā sākot no 40.00 EUR.

 

Laimes monēta 2020. gadamJaunmoku pils Laimes monēta

Visiem viesiem, kuru apmeklēs Jaunmoku pili Jaungada vakarā, dāvināsim iespēju būt pašiem savas laimes kalējiem. Katrs varēs izkalt Laimes monētu, kuras vienā pusē būs attēlota Jaunmoku pils, bet otrā pusē Zemes un tās auglības simbols jumis – auglībai, pārpilnībai un laimei!

 

Jaunā gada sagaidīšana Tukumā

Ja vēlaties baudīt arī Jaungada sagaidīšanu ar uguņošanu un svinībām, piedāvājam doties ~ 10 minūšu braucienā uz Tukumu, kur Brīvības laukumā no plkst. 22:00- 2:00 notiks JAUNĀ GADA SAGAIDĪŠANA. Programmā būs dzirkstošais HENRIX BAND, dīdžejs SNIEGS, konkursa ZIEMAS SMUKUMS apbalvošana un Jaungada UGUŅOŠANA.

Jaunā gada sagaidīšana Tukumā

Galdiņu un viesnīcas numuru rezervācija pa tel. 26187442 vai info@jaunmokupils.lv.

Lai mierīgs un patīkams Jaungada vakars!