Sākums > Muzejs

Muzejs

Tagad – pēc 100 gadiem – ļaudis Džordža Armitsteda medību pilī ierodas citas realitātes „medībās”, lai atgrieztos ikdienā ar visvērtīgākajām trofejām – prieku un harmoniju sirdī.

Viesiem ir iespēja apskatīt unikālo 20. gadsimta sākumā izgatavoto podiņu krāsni, jūgendstila salonus un Dž. Armitsteda piemiņas istabu, iepazīt Latvijas mežu dzīvo dabu interaktīvā veidā Meža muzeja daudzveidīgajās ekspozīcijās un uzkāpt aptuveni 20 m augstajā pils tornī.

Muzejs ir atvērts katru dienu no 9:00 līdz plkst. 17:00.

PILS PARKA KOMPLEKSA APKĀRTNE UN PARKS PIEEJAMS drošai, mierīgai un skaistai pastaigai! Saturīgai pastaigai parka teritorijā ir izvietoti 15 QR kodi ar vairāk informāciju par pils vēsturi, apskates objektiem un parka apstādījumiem.

Muzeju “zaļajā režīmā” var apmeklēt pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, bērniem no 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.