Sākums > Muzejs

Muzejs

Tagad – pēc 100 gadiem – ļaudis Džordža Armitsteda medību pilī ierodas citas realitātes „medībās”, lai atgrieztos ikdienā ar visvērtīgākajām trofejām – prieku un harmoniju sirdī.

Viesiem ir iespēja apskatīt unikālo 20. gadsimta sākumā izgatavoto podiņu krāsni, jūgendstila salonus un Dž. Armitsteda piemiņas istabu, iepazīt Latvijas mežu dzīvo dabu interaktīvā veidā Meža muzeja daudzveidīgajās ekspozīcijās un uzkāpt aptuveni 20 m augstajā pils tornī.

Muzejs atvērts apmeklētājiem!

Darba laiks – katru dienu no 9:00 – 20:00!

Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, muzeja iekštelpās vienlaicīgi drīkst atrasties 30 apmeklētāji! Muzejā nepieciešams ievērot visas epidemioloģiskās normas – jāievēro 2 metru distance un jālieto sejas maskas, kā arī pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi!
Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja ir infekcijas slimības simptomi vai noteikta pašizolācija.

Pils informācijas centrā iespējams iegādāties orientēšanās spēli parkā un uzdevumu komplektu individuālai muzeja ekspozīciju izzināšanai!

PILS PARKA KOMPLEKSA APKĀRTNE UN PARKS PIEEJAMS drošai, mierīgai un skaistai pastaigai! Saturīgai pastaigai tiek piedāvāta Meža kroketa un orientēšanās spēle!