Sākums > Muzejs

Muzejs

Tagad – pēc 100 gadiem – ļaudis Džordža Armitsteda medību pilī ierodas citas realitātes „medībās”, lai atgrieztos ikdienā ar visvērtīgākajām trofejām – prieku un harmoniju sirdī.

Zinošu gidu pavadībā vai savā nodabā viesiem ir iespēja apskatīt unikālo 20. gadsimta sākumā izgatavoto podiņu krāsni, jūgendstila salonus un Dž. Armitsteda piemiņas istabu, iepazīt Latvijas mežu dzīvo dabu interaktīvā veidā Meža muzeja daudzveidīgajās ekspozīcijās un uzkāpt aptuveni 20 m augstajā pils tornī.

 

!!!Par drošību muzejā!!!

Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Jaunmoku pils muzejs informē, ka līdz 6.decembrim Muzeju iespējams apmeklēt individuāli vai ģimenes (mājsaimniecības) lokā ne vairāk kā 10 personas. Ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

Lai muzeja apmeklējums būtu drošs un patīkams ikvienam apmeklētājam, Jaunmoku pils muzejs aicina ievērot drošības noteikumus:

  • Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
  • Muzejā ir noteikts maksimālais skaits līdz  35 apmeklētāji, kas vienlaicīgi var atrasties ēkā, nodrošinot uz vienu personu ne mazāk kā 10 m2 telpas.
  • Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem, sekot informācijai vizuālajās norādēs par kustības virzienu un pieļaujamo apmeklētāju skaitu konkrētajā telpā, kā arī ievērot muzeja personāla norādījumus.
  • Muzeju darba laiks paliek nemainīgs, bet nav pieejamas nekādas muzejizglītojošās programmas.
  • Muzejā ir samazināts kopīgi lietojamo virsmu un priekšmetu skaits.
  • Vairākās vietās muzejā pieejama roku dezinfekcija un mazgāšana.
  • Atkarībā no apmeklētāju plūsmas muzeja personāls veic koplietošanas virsmu un ierīču dezinfekciju, telpu vēdināšanu.
  • Apmeklētāji tiek lūgti izvērtēt skārienjutīgo ekrānu lietošanu un taktilo priekšmetu izmantošanu un pirms/pēc to lietošanas dezinficēt rokas.

Aicinām sekot varas iestāžu norādījumiem un aktualitātēm COVID-19 informatīvajā mājaslapā.

Vēlam nesteidzīgu un patīkamu muzeja apmeklējumu!

Muzejs atvērts katru dienu no 9:00 līdz 17:00.

 

 

 

 

Ārkārtas situācijas laikā ekskursijas netiek vadītas!

Grupas un ekskursijas tiek pieņemtas no 9:00 līdz 17:00 gida darba laikā, ārpus tā – iepriekš vienojoties.
Ekskursiju un citu pakalpojumu pieteikšana – 63107125; 26187442; info@jaunmokupils.lv