Sākums > Pils jaunumi > Muzikālais vakars ģitāras un balss melodiskajā skanējumā

Muzikālais vakars ģitāras un balss melodiskajā skanējumā

14.03.2020.

Gaidot pavasari, 14. martā Jaunmoku pilī aicinām baudīt muzikālo vakaru pils Baltajā zālē. Akustiskās ģitāras un balss melodiskajā skanējumā romantiskā svētku gaisotnē varēs ļauties vakara burvībai un nesteidzīgai atpūtai divatā vai nelielā draugu lokā.

Savas garšas kārpiņas varēs lutināt vakariņu laikā, izvēloties novērtētus un viesu vidū iecienītus ēdienus no ģimenes restorāna “Liepaleja” piedāvājuma. Ēdienkartē būs tādi ēdieni kā briežu gaļas steiks ar kartupeļu – baraviku biezeni, ko iecienījuši kungi, un dāmu iemīļotā gaisīgā “Pavlova” kūka ar ogu – laima krēmu.

Vakara gaitā meistarklasēs zinošas vadītājas gādībā varēs sarūpēt sev pavasara garšas un sajūtu vēstnešus, kuri vēl pēc atgriešanās mājās atgādinās par lieliski pavadīto laiku Jaunmoku pilī.

Lai pilnībā ļautos vakara un Jaunmoku pils burvībai, aicinām nakšņot pils vai Muižas ēkas numuros. Pilskunga, Dorotejas, Īrisa, Lilijas vai Mežrozes istaba pilī vai omulīgs divvietīgais numurs Muižas ēkā – izvēle paliek katra paša ziņā.

Muzikālā vakara cena 2 personām būs:

  • bez nakšņošanas – 40,00 EUR;
  • ar nakšņošanu Muižas ēkas numurā un brokastīm – 90 EUR;
  • ar nakšņošanu pils numuros un brokastīm – 150 EUR.

Cenā nav iekļauti vakariņu ēdieni un dzērieni.

Atbalstot daudzbērnu ģimenes un domājot par vecāku labsajūtu, 3+Ģimenes kartes īpašniekiem piemērosim 20 % atlaidi muzikālā vakara cenām, izņemot ēdināšanas pakalpojumus.

Sīkāka informācija, galdiņu un viesnīcas numuru rezervācija pa tel. 26187442 vai info@jaunmokupils.lv.

Uzdāviniet svētkus sev un baudiet muzikālu vakaru Jaunmoku pilī!