Labsajūta

Viesu atpūtai no ikdienas rūpēm un esošās situācijas radītā stresa esam radījuši jaunu labsajūtas piedāvājumu “Noslēpumainais mežs un brīnišķīgais pils dārzs”. Viesojoties pilī vienatnē vai divatā, varēs palutināt savu garu, ķermeni un garšas kārpiņas ar meža vai dārza labumiem.Labsajūtas piedāvājums Jaunmoku pils

Dāmu, kungu un pāru izvēlei būs divi labsajūtas piedāvājuma veidi:

Katrs no tiem sevī ietver:

  • Trīs kārtu maltīti;
  • Atpūtu un nakšņošanu pils vai Muižas ēkas numurā;
  • Dabiskās kosmētikas kūri ķermenim;
  • Brīvdabas aktivitātes;
  • Brokastis.

Sīkāk par piedāvājumu:

Garšas kārpiņu baudījums

NātruZupaJaunmokuPilsSezonai raksturīgas garšas no dārza un meža būs baudāmi papildus pamatēdieniem gardā trīs kārtu maltītē ģimenes restorānā.

 

 

 

 “Ezervannas” dabiskās kosmētikas kūres

Savos numuros, dušas un vannošanās laikā, viesi varēs baudīt labsajūtas kūri jeb dārza un meža ķermeņa kopšanas labumus no “Ezervannas” darbnīcas.

Dabiskās kosmētikas kūrē būs iekļautas ziepes, skrubji, ziedes, vannas bumbas, ķermeņa trifeles. Būs pieejami lielie komplekti numuros ar vannu, bet mazie – ar dušu.

“Ezervannas” darbnīcas saimnieki ar mīlestību un rokām ir iestrādājuši savos ražojumos pašu audzētos un saimniecības pļavās, mežos ievāktos ārstniecības augus. Rokām radīti, stāstiem apvīti ir viņu darbi!

 

Naktsmieram un atpūtai

Jaunmoku pils numursNumura izvēlei labsajūtas baudīšanai būs svarīga nozīme, tādēļ to izvēloties nepieciešams ieklausīties savās vēlmes.

Lai baudītu relaksējošo un aromātisko vannošanās procesu, iesakām izvēlēties greznāku numuru ar vannu pilī. Savukārt, Muižas ēkas standarta divvietīgos numuros būs baudāms piedāvājums, kas piemērots dušai.

Domājot par videi draudzīgu atpūtu, Jaunmoku pils viesnīcā esam veikuši pasākumus, izvēloties ilgtspējīgu materiālu un pieejas resursu izmantošanu. Tā apliecinājums ir atkārtoti saņemtais Zaļās Atslēgas sertifikāts.

 

Relaksējošas brīvdabas aktivitātes

LiepuAlejaJaunmokuPilsPutnu vīteru dziesmas, pavasara ziedu skaistums un smarža vedinās doties nesteidzīgās pastaigās pa liepu aleju un parku vai jau garākā pastaigā blakus esošajā apkārtnē. Dārza ābeļu paēna vai soliņš dīķmalā būs ideāla vieta, kur lasīt kādu līdzi paņemto grāmatu.

Savukārt, makšķerēšana pēc seno laiku metodēm būs brīnišķīga laika pavadīšanu pie ūdens, baudot apkārtnes dabu un nomierinošo procesu.

Aktīvāka nodarbe, bet ne mazāk relaksējoša būs velo brauciens tuvējā apkārtnē vai garākā izbraukumā līdz Vecmokām (12 km ) vai Tukumu (22 km).

Viesošanās laikā viesi būs aicināti apskatīt arī Jaunmoku pils muzeju, tā salonus, interaktīvās Meža ekspozīcijas un uzkāpt pils tornītī.

 

Komplekta cenas:

Pārim: Muižas ēkā – 164 EUR/ Pilī numurā ar vannu – 221 EUR

Vienam/-ai:  Muižas ēkā – 88 EUR/ Pilī– 174 EUR

 

Piedāvājumu nepieciešams pieteikt vismaz 3 dienas iepriekš pa t. 26187442 vai e-pastu: info@jaunmokupils.lv.

Rezervējot lūgums norādīt vienu no veidiem – “Noslēpumainais mežs” vai “Brīnišķīgais pils dārzs”, kuru vēlas izmantot.

Palutiniet sevi un baudiet relaksējošu atpūtu vienatnē vai divatā!