Sākums > Pakalpojumi > Radošās darbnīcas kolektīviem

Radošās darbnīcas kolektīviem

Lai Jūsu Ziemassvētku vai gadumijas pasākums kļūtu vēl īpašāks, piedāvājam radošās darbnīcas svētku sajūtu uzburšanai – no Adventes vainagu gatavošanas līdz laimīšu liešanai un tulkošanai. Sev vēlamo darbnīcu un tās laiku lūdzam rezervēt iepriekš! 

Ziemas vakara sajūtu darbnīca

Kas ir tā īstā sajūta, kas “saka”, ka ir klāt Ziemassvētki? Vai tas ir lēni krītošs sniegs, piparkūku garšvielas, svecītes vainagā, egļu vai mandarīnu smarža? Vai tās ir krāsainas gaismiņas un rotāti veikalu skatlogi? Bet varbūt tā ir kopā būšana un sirsnīgu nieciņu radīšana? Aicinām katram pašam izveidot savu Ziemassvētku brīnumiņu, par pamatu ņemot visparastāko priedes čiekuru un pārvēršot to par skaistu rotājumu eglītei, par daļu no krāšņas virtenes, par dekoru kamīna malai, par ziemeļbriedi ar koši sārtu degunu, par baltu leduspuķi, par… Atliek vien ļaut vaļu fantāzijai!

Un Ziemassvētki, tas ir svecīšu laiks – gaismiņa sirdī un silta liesmiņa svečturī. Radi pats savu īpaši rotāto svecīti – tādu, kāda nav nevienam citam!

Rotājumu un sveču dekupāžas darbnīca – EUR 4/personai

 

Adventes vainagu darbnīca

Par to, ka teju, teju pie durvīm Ziemassvētki, nevilšus atgādina adventes vainagi – mājās, skolā vai darba vietā uz galda, aiz skatloga vai vienkārši pilsētvidē… Bet vai proti sev visskaistāko vainagu radīt pats? No paša sākuma – uzvijot salmu pamatiņu un to apdarinot pēc sirds patikas? Ja šo prasmi vēl nepieciešams apgūt, aicinām uz Adventes laika radošajām darbnīcām Jaunmoku pilī, kurās kopā radīsim paši savus visskaistākos vainagus – no pamatiņa līdz neparastiem augu valsts rotājumiem!

Adventes vainagu darbnīca – EUR 5/personai

 

Katrs pats savas laimes kalējs 

Tā mēdz teikt! Un lai nākamā gada laimīte spīd un vizuļo, aicinām izkalt savu laimes monētiņu – piemiņu no Jaunmoku pils, kuru rotā arī jumītis – pārticības, auglības, veiksmes un laimes simbols. Un, ja jau laime, tad tā jārūda ugunī un ūdenī – tikai tāda ir noturīga, kas savu neatkārtojamo formu iegūst pārbaudījumos. Laimi ne vien kaļam, bet arī lejam!

Laimes liešana un monētiņas kalšana – EUR 3/personai (līdz 4 stundām)


Radīsim savu īpašo svētku noskaņu kopā!