Sākums > Pakalpojumi > Telpu noma

Telpu noma

Izvēloties telpas svinībām Jaunmoku pilī, mēs uzņemsimies rūpes par pārējo, Jums atliks izbaudīt vakaru!


Piedāvājam:

  • Telpu nomu
  • Ēdināšanas pakalpojumus
  • Telpu dekorēšanu

Līdz 60 personām – Baltā zāle + Sarkanā zāle + Veranda + Priekšzāle

No 60 personām līdz 400 personām – Kolonnu zāle

Kolonnu zāle atrodas muižas ēkas pirmajā stāvā. Plašās un gaišās telpas griestus balsta slaidas čuguna kolonnas. Kolonnu zāle ir lielākā telpa Jaunmoku pils kompleksā, taču to ir iespējams sadalīt divās daļās ar aizkaru palīdzību.

Baltā zāle atrodas pils pirmajā stāvā un tā ir plašākā telpa pilī. No tās logiem paveras skats uz pils dīķi un tā ir savienota ar verandu un pils saloniem. Telpas stūrī atrodas grezns podiņu kamīns, kas ilgus gadus izjauktā veidā gulējis pils bēniņos un ticis restaurēts 2011. gadā.

Sarkanā zāle ir bijusi pils ēdamistaba un tās sienas, tāpat kā pirms 100 gadiem, klāj koka panelis. Kā jau pienākas kārtīgai medību pilij, pie sarkanās zāles sienām atrodas mednieku medību trofejas.

Torņa zāle, ar senām koku sijām un augstajiem griestiem, atrodas pils otrajā stāvā. Torņa zālē pastāvīgā ekspozīcijā iespējams apskatīt mednieku sudraba papirosu etviju, kā arī sudraba un zelta monogrammu kolekciju.


Veranda atrodas pils pirmajā stāvā; tā ir vērsta uz austrumiem un no tās logiem skats paveras uz 3 debespusēm – arī uz pils dīķi. Atverot verandas durvis, iespējams nokļūt uz nelielas terases un kāpnēm, ko pirms 110 gadiem lietoja, lai siltā laikā no viesistabas varētu nokļūt tieši pie ūdens.

Dārza telts atrodas Jaunmoku pļavā netālu no pils. Tā ir lieliska alternatīva svinībām telpās vasaras sezonā. Telts sienas, kas pasargā no vēja vai sliktiem laika apstākļiem, iespējams noņemt, ja spīd spoža saule un svinību viesi vēlas lielākus plašumus.

Lapene Trīs līmeņu lapene atrodas pašā dīķa pakājē. No lapenes paveras skaists skats uz pili.