Sākums > Par mums > Jaunumi un pasākumi

Jaunumi un pasākumi

Jaunmoku pilī apskatāma izstāde “Jaunmoku pils arhitekts Vilhelms Ludvigs Bokslafs. Projekti.”

Šogad Jaunmoku pilij aprit 120 gadi. Apaļās jubilejas gada izskaņā pils Torņa zālē ir atvērta izstāde par pils arhitektu Vilhelmu Ludvigu Bokslafu un viņa ievērojamākajiem projektiem, kas Latvijas ēku arhitektūrā ieņem nozīmīgu lomu. Izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Rīgas Jūgendstila muzeju, sasaucas ar laiku, kad tiks uzsākta arī Jaunmoku pils jumta seguma atjaunošana tā vēsturiskajā izskatā, kādu to sākotnēji bija izstrādājis V.L.Bokslafs. Apmeklētājiem izstāde būs apskatāma līdz 16. janvārim. lasīt tālāk »

Pirmajā un otrajā adventē Jaunmoku pilī notiks adventes vainagu darināšanas darbnīca

Tuvojoties vienam no skaistākajiem gada periodiem- adventes laikam, aicinām uz kopīgu adventes vainagu un Ziemassvētku rotājumu darināšanas darbnīcu Jaunmoku pils Torņa zālē.

lasīt tālāk »

Jaunmoku pils muzejs turpina darbu “zaļajā režīmā”

Aicinam apmeklēt pils un meža tēmai veltītās ekspozīcijas katru dienu no plkst. 9:00-17:00. Svētku nedēļas ietvaros, no 17.-20.11. muzeja darba laiks pagarināts no plkst. 9:00-19:00.

lasīt tālāk »

Svētku nedēļa Jaunmoku pilī

Tuvojoties 18. novembrim, esam parūpējušies par vairākām idejām kā skaisti, interesanti un garšīgi atzīmēt valsts svētkus Jaunmoku pils kompleksā.

lasīt tālāk »

Latvijas Medību trofeju izstāde “Jaunmokas 2021” – pagarināta līdz 4. decembrim

Ar prieku paziņojam, ka Jaunmoku pils Kolonnu zālē esošā Latvijas Medību trofeju izstāde “Jaunmokas 2021” apmeklētājiem atkal būs apskatāma no 15. novembra līdz 4. decembrim, katru dienu no plkst. 10:00-18:00. lasīt tālāk »

Atjaunos Jaunmoku pils jumtu tā vēsturiskajā izskatā

Šogad Jaunmoku pilij aprit 120 gadi. Apaļās jubilejas gada izskaņā tiks uzsākta pils jumta seguma nomaiņa, atjaunojot tā sākotnējo izskatu,  kas bija zīmīgs ar divu krāsu dakstiņu ornamentu un vairākām izbūvēm jumta plaknē un pils tornī. 

lasīt tālāk »

Jaunmoku pils muzejs saņēmis Kultūras ministrijas akreditāciju uz nākamajiem 5 gadiem

Šī jau ir ceturtā reize, kad Jaunmoku pils muzejs saņem valsts atzīta jeb akreditēta muzeja statusu. Tas nozīmē, ka muzejs nodrošina kvalitatīvu, profesionālu, uz sabiedrības interesēm un vajadzībām orientētu darbību.

lasīt tālāk »

Svarīga informācija pils kompleksa apmeklētājiem!

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar vīrusa COVID-19 izplatību, no 21. oktobra līdz 2021. gada 15. novembrim (vai citam datumam, ko noteiks valdības rīkojumi) Jaunmoku pils muzejs būs apmeklētājiem slēgts.

lasīt tālāk »

Jaunmoku pils muzejs turpina darbu epidemioloģiski drošā vidē.

No 11. oktobra, Jaunmoku pils muzejs darbu turpina, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

lasīt tālāk »

03
okt

3. oktobrī izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 Jaunmoku pilī!

Svētdien, 3. oktobrī, no plkst. 11:00 – 16:00 Jaunmoku pils teritorijā norisināsies izbraukuma vakcinācija pret Covid-19.

lasīt tālāk »