Sākums > Par mums > Jaunumi un pasākumi

Jaunumi un pasākumi

03
okt

Aicinām pieteikties TIRDZIŅAM Jaunmoku pils parkā 3.oktobrī!

3. oktobrī, svētdien, no plkst. 11:00 līdz 16:00 Jaunmoku pils parkā norisināsies apmeklētāju iemīļotais tirdziņš Jaunmoku pils parkā, uz kuru aicinām pieteikties Latvijas amatniekus, mājražotājus, stādaudzētājus, skaistumlietu, veselīgas pārtikas ražotājus, lietišķās mākslas meistarus.
lasīt tālāk »

02
okt

“Mājas kafejnīcu dienas” Jaunmoku pilī!

Jaunmoku pils 120. jubilejas gadā 2. un 3. oktobrī pasākuma “Mājas kafejnīcu dienas” ietvaros caur īpaši gardiem un neparastiem ēdieniem un to pavadošajiem stāstiem iepazīstinās ar pils vēsturi, parku un muzeja programmām!

lasīt tālāk »

Pils Torņa zālē skatāma izstāde “Pa E.A.Rumbas dzejas pēdām”

Pils Torņa zālē līdz 24. oktobrim apskatei pieejama izstāde “Pa E.A.Rumbas dzejas pēdām”.

lasīt tālāk »

11
sep

Šo sestdien Jaunmoku pilī – Dzejas diena!

Šo sestdien, 11. septembrī, “Dzejas dienas 2021” ietvaros Jaunmoku pils parkā norisināsies Dzejas diena. Apmeklētājiem būs iespēja doties poētiskā pastaigā “Parks Kā Dzeja”, klausīties Tukuma apkārtnes dzejnieku daiļradi, kā arī šajā dienā tiks atklāta izstāde par godu novadniekam dzejniekam Elmāram Augustam Rumbam. lasīt tālāk »

Šo svētdien, 5. septembrī, “Carnival Youth” koncerts Jaunmoku pils parkā!

5.septembrī plkst.17.00 Jaunmoku pils parkā uzstāsies grupa “Carnival Youth” ar kino dziesmu koncertu “Naivais ku-kū” – dziesmas no iemīļotām latviešu filmām jaunās, pašu veidotās aranžijās.

lasīt tālāk »

25. augustā Jaunmoku pils Muižas ēkā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības!

Trešdien, 25. augustā, plkst. 10:00, Jaunmoku pils Muižas ēkā Tukuma novada Tumes pagastā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības.

lasīt tālāk »

29. augustā Jaunmoku pils parkā – Zinību diena un jauniešu grupas “Brāļi Grīnbergi” koncerts!

Svētdien, 29. augustā, Jaunmoku pils parkā norisināsies ikgadējās Zinību dienas aktivitātes ģimenēm. Dienas pirmajā pusē bērnus sagaidīs dažādi pasaku tēli, bet pēcpusdienā parku pieskandinās “Brāļi Grīnbergi” ar ģimeni, kuri savos muzikālajos priekšnesumos izmanto dažādus sitaminstrumentus un pozitīvu enerģiju. Jaunmoku pils aicina pavadīt atraktīvu, jautru un muzikāli skanīgu vasaras brīvlaika noslēgumu pils parkā! lasīt tālāk »

Grupa “Brāļi Grīnbergi” Jaunmoku pils parkā uzstāsies 29. augustā!

Svētdien, 29. augustā, plkst. 16:00 Jaunmoku pils aicina baudīt ģimenisku mūzikas pēcpusdienu jauniešu grupas “Brāļi Grīnbergi” un dueta “Akmens un mūzika” koncertu, kurš neprognozējamo laikapstākļu dēļ tika pārcelts no 19. uz 29. augustu. Koncertā varēs dzirdēt marimbas, bungu, perkusiju un akordeonu skaņas un ļauties vasaras izskaņai kopā ar ģimeni vai draugiem. Šajā dienā pils parkā norisināsies arī ikgadējās Zinību dienas aktivitātes visai ģimenei! lasīt tālāk »

19
aug

KONCERTS PĀRCELTS UZ 29. AUGUSTU! Jaunmoku pils parkā uzstāsies atraktīvā sitaminstrumentu grupa “Brāļi Grīnbergi”!

NEPROGNOZĒJAMO LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ KONCERTS PĀRCELTS UZ 29. AUGUSTU PLKST. 16:00! SEKOJIET LĪDZI JAUNĀKAJAI INFORMĀCIJAI!

Ceturtdien, 19. augustā, plkst. 20:00 aicinām baudīt ģimenisku mūzikas vakaru grupas “Brāļi Grīnbergi” un dueta “Akmens un mūzika” koncertā. Mūziķi ir vienas ģimenes vairāku paaudžu pārstāvji, kuri Jaunmoku pils parku ieskandinās ar marimbas, bungu, perkusiju un akordeonu skaņām, savukārt koncerta apmeklētāji varēs ļauties vasaras vakara burvībai un nesteidzīgam vakaram ģimenes un draugu lokā pils parka lapenē un zaļajā zonā ap to.

lasīt tālāk »

Jaunmoku pilī nedēļas nogalē – vēsturiskās dienas!

Jaunmoku pils 120. jubilejai par godu šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. augustā, saviem apmeklētājiem piedāvās iespēju iejusties 20. gs. sākuma atmosfērā. Sestdien varēs doties vēsturiskās ekskursijās pilī un parkā, iepazīt Angļu tējas programmu, izkalt savu laimes monētiņu un satikt pils dāmas un kungus, savukārt svētdien norisināsies amatnieku tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādas pašmāju ražotas preces! lasīt tālāk »