Sākums > Pasākumi > Pils dārzā koncertēs Daumants Kalniņš

Pils dārzā koncertēs Daumants Kalniņš

13.06.2020.

13. jūnijā Jaunmoku pils dārzā notiks Daumanta Kalniņa jaunās programmas “Vasaras noskaņojums” koncerts. Tas būs mūziķa “muzikālo noskaņojumu” turpinājums ar nu pat tapušo jauno programmu, kas tiks aizsākta atskaņot koncertos ārpus pilsētvides Vasarsvētku laikā. Tajā muzicēs tās autors un solists – Daumants Kalniņš un taustiņinstrumentālists – Romāns Vendiņš.

Daumants Kalniņš par jauno programmu dalās pārdomās: “No plaukstošā ziedoņa, kad vienā acumirklī viss atkal dabā ir modies un saziedējis, līdz smagai un laimīgai ābelei vasaras izskaņā, kad neizbēgami nojaušam par rudens tuvošanos – tieši tāds ir vasaras mirklis un tāds būs arī gaidāmais koncerts “Vasaras noskaņojums”.

Notvert un izbaudīt šo mirkli. Baudīt vasaru, kas piedzimst līdz ar pumpuriem un zāles asniņiem, kas piedzīvo pilnbriedu un iemīlas, kas prot līksmot un arī klusi baudīt tāpat – neko… Kas meklē un apmaldās, pazīst vientulību un arī tikšanās prieku. Jā, šī vasara būs citāda un būs naktis, kuras būs jāpārdzīvo, bet būs arī skaisti mirkļi, kurus baudīt kopā ar savējiem. “Vasaras noskaņojums” ar dziesmām, kuras esmu radījis gan šajā laikā, kad neesam tikušies klātienē, gan senāk tapušām, kā arī citām man un vasarai tuvām dziesmām, cerams, būs viens no šiem mirkļiem. Vasaras mirkļiem.”

Pirmie programmas koncerti norisināsies Vasarsvētku laikā, 30. maijā Jaunpils pilī un 31. maijā Vecpiebalgas Kārļa Skalbes “Saulrietos”, bet 13. jūnijā plkst. 15:00 un 18:00 to dzirdēsim Jaunmoku pils dārzā.

Tā kā valstī līdz 9. jūnijam noteikts ārkārtējs stāvoklis, koncerts notiks, ievērojot pasākuma apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu, pieļaujot līdz 25 apmeklētājus katram koncertam.

Pasākuma producents – Mūzikas nams Daile, sīkāka informācijas:  anda@dailesnams.lv. www.dailesnams.lv.

Biļetes pieejamas būs TIKAI internetā – www.bilesuparadize.lv.

Pirms koncertiem viesi būs gaidīti Jaunmoku pils ģimenes restorānā baudīt jauno vasaras sezonas piedāvājumu, kā arī paildzināt viesošanos Jaunmokās atpūšoties un nakšņojot pils viesnīcā.