Sākums > Restorāns

Restorāns

Apstājies un izbaudi… izbaudi, atklājot garšu visās tās niansēs!

 

!!! RESTORĀNA DARBĪBA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ!!!

Ēdiens tiek gatavots tikai līdzņemšanai!

Ēdienu var pasūtīt, piesakot vismaz vienu dienu iepriekš līdz plkst. 17:00 pa tālruni 26187442, sūtot whatsapp ziņas vai rakstot info@jaunmokupils.lv;

  • nakšņojot viesnīcā, iespējams pasūtīt gan brokastis, pusdienas, vakariņas un saņemt ar bezkontaktu piegādi līdz numuram.

 

 

 

Kļūstot arvien ērtāks, pieejamāks un draudzīgāks tieši ģimenēm,  apmeklētājiem ikdienā atvērts ir Jaunmoku pils ģimenes restorāns.

Restorāna personāls saviem viesiem vēlas dāvāt vislabāko – mājīgu ģimenisku atmosfēru, viesmīlīgu apkalpošanu un garšām bagātu, gardu maltīti.

Ikdienā izvēlei ir pieejama bagātīga pamatēdienkarte, kurā izcelti ēdieni, kurus iecienījuši viesi un kuri ir raksturīgi tieši Jaunmokām. Atsevišķās dienās un nedēļās nogalēs sezonai raksturīgas garšas baudāmas ir no grila piedāvājuma.

Vecāku grūto izvēli atvieglo īpaši veidota ēdienkarte mazajiem ēdājiem. Viņu izklaidei un nodarbei ir pieejamas āra aktivitātes, krāsojamās lapas un dažādi uzdevumi.

Daļu no ēdieniem bagātināti ar ekoloģiskiem produktiem un veselīgām niansēm, kas piešķir nenovērtējamu mīlestības garšu un spēcinošu uzturvielu devu. Ēdienu gatavošanā pēc iespējas vairāk tiek izvēlēti vietējo zemnieku, mājražotāju produkti un dabiskās izejvielas.

Rūpēs par vidi un tās saglabāšanu nākamajām paaudzēm ēdienu gatavošanā un pasniegšanā restorānā vadās pēc videi draudzīgiem un ilgtspējīgas saimniekošana principiem. To apliecina saņemtais Zaļās atslēgas sertifikāts.

Katrs apmierinātā klienta siltais smaids ir liela pievienotā vērtība, kas rada gandarījumu par paveikto un motivē jauniem piedāvājumiem!