Sākums > JAUNMOKU PILIJ - 120! > Rudens tirdziņš Jaunmoku pils parkā – 3. oktobrī!

Rudens tirdziņš Jaunmoku pils parkā – 3. oktobrī!

03.10.2021.

3. oktobrī, svētdien, Jaunmoku pils parkā no plkst. 11:00 – 16:00 norisināsies “Rudens tirdziņš”.

Uz tirdziņu pieteikušies ap 70 tirgotāju no dažādām Latvijas pilsētām ar visdažādāko preču piedāvājumu – stādi, rotas, sveces, adījumi, lina izstrādājumi, dažādi gardumi, koka izstrādājumi, individuāla dizaina veidotas gleznas, kuras pats var izskrāsot, dabīgie ķermeņa kopšanas līdzekļi, kūpinātas zivis, aitas vilnas izstrādājumi, pirtslietas, darinātas lampas un daudzi citi.
Diemžēl, lielās atsaucības dēļ un ierobežotās vietas dēļ, pieteikumus tirdziņam vairs nepieņemam! Sekojiet līdzi informācijai par nākošajiem tirdziņiem Jaunmoku pils parkā!
Jaunmoku pils 2. un 3. oktobrī pasākuma “Mājas kafejnīcu dienas” ietvaros no plkst. 11:00 – 18:00 aicina izbaudīt rudeni skaistās pastaigās pils parkā, izzināt pili un baudīt īpašu maltīti no ģimenes restorāna. Apmeklētāji varēs nobaudīt brieža gaļas zupu ar uz uguns liesmas pašu ceptu rudzu maizi (5 EUR), dārzu velšu krāsainību pankūku dažādībā (6 EUR), kā arī Aleksandra kūka, piedaloties “Angļu tējas pēcpusdienas” ieskatā (7 EUR).
Līdz ar ēdienu baudīšanu, būs iespēja dzirdēt aizraujošus un interesantus stāstus par pili, tās vēsturi, medību lomu un ieskatīties Angļu tējas pēcpusdienas!
Pieteikšanās Aleksandra kūkas baudīšanai un “Angļu tējas pēcpusdienas” programmas ieskatā OBLIGĀTA pa tel. 26187442.
Jaunmoku pils komplekss ievēro un nodrošina nepieciešamos drošības pasākumus un lūdz arī tirgotājus un apmeklētājus būt atbildīgiem!