Sākums > Muzejs > Tas ir mans laiks un tā esmu es – Sņežana

Tas ir mans laiks un tā esmu es – Sņežana

Ievietots: 07.02.2018.

Jaunmoku pils muzeja Torņa zālē no 2. februāra līdz pat 3. aprīlim ir iespēja apskatīt Tukuma novada mākslinieces Sņežanas Tišleres retrospektīvu darbu personālizstādi „Tas ir mans laiks un tā esmu es”. Vienlaikus tā ir arī kā jubilejas izstāde.

Māksliniece labprāt mīl vērot dabu, baudīt tās harmoniju un mieru, līdz arī pašā rodas vēlme būt saskaņā ar to. Tad tu saņem tādu emocionālo pacēlumu, kas bagātina domas un rosina jaunas radošas idejas.

Šoreiz izstādē apskatāmās radošās idejas izpaudušās dažādu krāsu gammu ziedu kompozīcijās, gan pārdomu raisošos klusās dabas motīvos. Izstādei ir divas daļas – viena Jaunmoku pils muzejā, bet  turpinājums ir meklējams Tukuma kultūras nama zālēs.

Tukumniece pēc Rīgas lietišķās mākslas vidusskolas un Latvijas Mākslas akadēmijas Pedagoģijas nodaļas absolvēšanas atgriezusies dzimtajā Tukumā. No 1987. gada strādā par vizuālās mākslas pasniedzēju Tukuma 2. vidusskolā. No 1995. gada vada Tukuma novada skolu pedagogu metodisko apvienību, bet no 2011. gada aktīvi darbojas biedrības „Tukuma mākslas studija” ietvaros, vada, organizē glezniecības nodarbības pieaugušajiem.

Aicinām visus interesentus uz tikšanos ar mākslinieci un kataloga atvēršanu 7. martā pl. 19:00 Jaunmoku pils Torņa zālē.