Sākums > Pasākumi > 25. augustā Jaunmoku pils Muižas ēkā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības!

25. augustā Jaunmoku pils Muižas ēkā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības!

Ievietots: 25.08.2021.

Trešdien, 25. augustā, plkst. 10:00, Jaunmoku pils Muižas ēkā Tukuma novada Tumes pagastā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības.

Mācību scenārijs paredz, ka vienā no Jaunmoku pils Muižas ēkā izvietotajiem viesnīcas numuriņiem izceļas ugunsgrēks, liesmas izplatās uz blakus esošajām telpām un ēkā strauji izveidojas spēcīgs sadūmojums. Nostrādājot ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmai, objekta darbinieki rīkojas saskaņā ar noteikto plānu – evakuējas un par notikušo ziņo, zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma tālruņa numuru 112.

Mācībās piedalīsies Tukuma, Kandavas un Kalnciema ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā un veikšanā kultūras un viesu izmitināšanas objektos.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās Jaunmoku pils teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!