Sākums > Tūroperatoru diena Jaunmokās

Tūroperatoru diena Jaunmokās

Ievietots: 24.03.2016.

Lai stiprinātu sadarbību un informācijas apmaiņu starp LVM Jaunmoku pili un Latvijas tūrisma firmām, 2016. gada 17. martā Jaunmokās pirmo reizi notika “Tūroperatoru diena”, kurā piedalīties bija aicināti Latvijas tūrisma operatori un aģenti, kā arī viņu pārstāvji – gidi. Norises datums pasākumam tika izvēlēts apzināti – 17. marts bija 115 dienas pirms Jaunmoku Pils 115 gadu jubilejas atzīmēšanas dienas – 10.  jūlija.

Dienas gaitā viesi tika iepazīstināti ar Jaunmoku pils muzeja, viesnīcas un telpu piedāvājumu gan teorētiski – prezentācijās, gan praktiski – ekskursijā pa kompleksa telpām. Ar īpašu stāstu par šīs vasaras lielāko publisko notikumu – Pils 115 gadu jubilejas svinībām Dārza svētkos 10. jūlijā – informēja pasākuma režisore Guna Roze. Lai radītu pilnīgu priekšstatu par mūsu piedāvājumiem, pēcpusdienā pasākuma dalībniekus restorānā gaidīja svētku pusdienas.

Diena paskrēja nemanot, atvadoties gaisā virmoja pozitīvas emocijas, prieks un vēlme atgriezties. Lai top veiksmīga sadarbība nākotnē! Uz tikšanos vasarā!

 

Foto no Latvijas Valsts Mežu un Jaunmoku pils arhīviem.