Sākums > Pils jaunumi > Turpinām atbalstīt Latvijas daudzbērnu ģimenes

Turpinām atbalstīt Latvijas daudzbērnu ģimenes

Ievietots: 20.02.2020.

Jau vairākus gadus Jaunmoku pilī esam atbalstījuši Latvijas daudzbērnu ģimenes valsts veidotās programmas “3+ Ģimenes kartes” ietvaros,  nodrošinot tām “Ģimenes biļeti” ieejai pilī. Turpmāk arī to turpināsim darīt, bet papildus tam sezonāli veidosim īpašus piedāvājumus.

Ģimenes ieejas biļete Jaunmoku pilī – vienai ģimenei  (4 un vairāk personām), uzrādot 3+ Ģimenes kartes, turpmāk paliks kā iepriekš un būs 8,00 EUR.

Citiem viesiem ieeja biļešu cenas kopš 2020. gada 1. janvāra ir mainījušās. Tās skolēniem ir 1.50 EUR, studentiem, pensionāriem – 2.50 EUR, pieaugušajiem – 4.00 EUR un “Ģimenes biļete” (2 pieaugušie + 2 bērni) – 9.50 EUR.

Ieejas biļete ģimenei ļaus Jaunmoku pilī:

  • pirmajā stāvā apskatīt esošos jūgendstila salonus;
  • otrajā stāvā iepazīt Latvijas mežu, tā bagātības interaktīvajā Meža ekspozīcijā;
  • no pils tornīša pavērties pār plašajiem Kurzemes pakalniem;
  • aplūkot aktuālo māslinieku darbu izstādi Torņa zālē.

Domājot par ģimeņu kopīgajiem atpūtas brīžiem un izbraucieniem, sezonāli 3+ Ģimenes kartes īpašniekiem veidosim īpašus piedāvājumus, iekļaujot tajos citus pils pakalpojumiem. Tos publicēsim savā mājas lapā sadaļā “Aktuāli” un atbalsta programmas interneta vietnē – www.godagimene.lv.

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm. Tā reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni. Programmu īsteno Sabiedrības integrācijas fonds. Sīkāku informāciju var iegūt www.godagimene.lv