Sākums > Pils jaunumi > Valsts svētku brīvdienas Jaunmoku pilī

Valsts svētku brīvdienas Jaunmoku pilī

Ievietots: 06.11.2019.

Svinot Latvijas valsts proklamēšanas gadadienu, 17. un 18. novembrī aicinām satikties, pulcēties un pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem un sev tuviem cilvēkiem, dodoties ekskursijā, veidojot savu personalizēto latvju rakstu zīmi, baudot gardu maltīti pie balti klātiem galdiem un sajūtot Jaunmoku pils unikālo gaisotni.

Vēsturiska pils  apskate un personalizētas zīmes veidošana

Vēsturiskajā pils apskatē jeb ekskursijā varēs doties 17. novembrī plkst.11:00  un 16:00, 18. novembrī plkst. 14:00. Tās laikā gide iepazīstinās ar vēstures notikumiem, izrādīs jūgendstila interjera salonus, izstāstīs par Meža muzejā apskatāmo un vedinās doties uz pils torni, no kura pavērsies plašs skats pār tuvējiem pakalniem.

Jaunmoku pils Zīmes Centrs ir vieta, kur, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un senos latvju rakstus, katrs pats varēs izgatavot savu individuālo zīmi, saņemt tās drukāto versiju un Zīmju pazinējas Lienes Bedrītes zīmes skaidrojumu. Nereti tas pārsteidz centra apmeklētājus ar neprastu, tajā pašā laikā ļoti personisku vēstījumu katram apmeklētājam.

17. novembrī būs vienreizēja iespēja izveidot savu individuālo latvju rakstu zīmi un iepazīties ar Jaunmoku pils vēstures notikumiem par pievilcīgu svētku komplekta cenu – 8.00 EUR pieaugušajiem un 5.00 EUR skolēniem.

Vēsturiskā ekskursija pa pili 18. novembrī – 4.50 EUR  pieaugušajiem, 3.00 EUR studentiem, pensionāriem un invalīdiem, 2.00 EUR skolēniem.

Ekskursiju starplaikos būs apskatāmi pils saloni, izstādes un Meža muzejs. Īpaši bērniem interesanta un aizraujoša liksies Meža muzeja interaktīvā ekspozīcija. Tajā varēs ne tikai apskatīt, bet arī sadzirdēt un sajust Latvijas mežu iemītniekus. Ar izglītojošu spēļu palīdzību pārbaudīt savas zināšanas būs saistošs process arī vecākiem!

Muzeja apmeklējums ar ieejas biļetēm – 3.50 EUR pieaugušajiem, 2.00 EUR studentiem, pensionāriem, 1.00 EUR skolēniem, Ģimenes biļete (2 bērni +2 pieaugušie).

 

Svētku maltīte pils Baltajā zālē

17. un 18. novembrī kafejnīcas – restorāna “Liepaleja” latviskās garšas mūsdienīgā izpildījumā varēs baudīt greznajā pils Baltajā zālē.

Ēdienkartē būs tādi ēdieni kā ķirbju krēmzupa ar ķirbju sēkliņām, baraviku krēmzupa ar grauzdētu bageti, brieža gaļas steiks ar kartupeļu- baraviku biezeni un sarkanvīna – pīlādžu mērci, pildīta vistas filejas ar spinātiem un svaigo sieru un biešu-pērļu grūbu gruboto, laša steiks ar burkānu-ķirbju biezeni un smiltsērkšķu mērci, burkānu-lazdu riekstu kūka, iecienītais rupjmaizes kārtojums ar brūkleņu ievārījumu un citi ēdieni.

Restorāna darba laiks būs 17. novembrī no plkst. 11:00 – 19:00, 18. novembrī no plkst. 10:00 -18:00, lūgums veikt galdiņu rezervāciju pa tel. 26187442.  

 

Atpūta un naktsmiers viesnīcā

Lai pilnībā ļautos Jaunmoku pils un tās apkārtnes burvībai, iesakām nakšņot pils vai Muižas ēkas numuros. Pilskunga, Dorotejas, Īrisas, Lilijas vai Mežrozes istaba pilī vai ģimeniskie un ekonomiskie numuri Muižas ēkā – izvēle paliek katra paša ziņā.

Izvēloties istabas pilī, 17. un 18. novembrī esošajiem numuriem tiks piemērota 20% atlaide. Sapņot un pamosties skaistā un mierpilnā vidē, būs lieliska dāvana sev valsts svētkos!

Izgaismotais parks

Jaunmoku pils izgaismotais parksKad aiz loga satumsīs, viesiem būs iespēja baudīt naksnīgas pastaigas izgaismotajā pils parkā. Starmešu gaismā dižosies senās liepas un pāri dīķim pavērsies skats uz neogotikas stilā celto pili.

 

Sīkāka informācija, galdiņu un viesnīcas numuru rezervācija pa tel. 26187442 vai info@jaunmokupils.lv.

 

Sviniet valsts svētkus un baudiet brīvdienas Jaunmoku pilī. Pakalnu ieskauta tā sevī nošķirs mierpilnu idilli no rimtās ikdienas!