Sākums > Pasākumi > Ziemassvētku gaidās Jaunmoku pilī

Ziemassvētku gaidās Jaunmoku pilī

Ievietots: 09.12.2019.

Vēl brīdi pirms sācies lielais svētku drudzis, aicinām baudīt šo brīnišķīgo laiku nesteidzīgā, bet svinīgā gaisotnē Jaunmoku pilī. 14. un 15. decembrī ielūdzam ciemos izkalt katram savu laimes monētu, fotografēties Ziemassvētku pop-up fotostudijā un saņemt skaistas, profesionālas fotogrāfijas piemiņai, kā arī baudīt kopīgas pusdienas, vakariņas svētku gaisotnē pils Baltajā zālē.

Laimes monēta kalšana

Latviešu izteiciens “Katrs savas laimes kalējs” vedināt vedina uz to, ka katram par to jārūpējas pašam, tādēļ piedāvājam izkalt monētu ar laimes simbolu – jumīti. Vienā monētas pusē būs attēlota  Jaunmoku pils – vieta, kur saplūst laiks, daba un mūzika, bet otrā pusē  Zemes un tās auglības simbols jumis – auglībai, pārpilnībai un laimei!

Monētas cena būs 1.50 EUR.

Ekspress fotosesija Ziemassvētku pop-up studijā

Lieliskā fotogrāfe Sabīne Unda Zeidenberga ekspress foto sesijā savā Ziemassvētku pop-up studijā pils Kolonnu zālē parūpēsies par skaistām un profesionālām individuālām, pāra vai ģimenes svētku fotogrāfijām. Divos ziemas idilles foto laukumos varēs tapt fotogrāfijas, kuras vēlāk ļaus kavēties siltās atmiņās par kopīgiem mirkļiem Ziemassvētku gaidās.

Foto studija būs atvērta 14. decembrī no plkst. 14:00 -16:00.

Ekspress fotosesijas ilgums būs 10 min, cena – 15 EUR. Ziemassvētku foto studija

Svētku maltīte restorānā pils Baltajā zālē

Kopīgas pusdienas vai vakariņas aicinām nesteidzīgi baudīt pie skaisti dekorētiem galdiem, klausoties noskaņu melodijās restorānā “Liepaleja” Jaunmoku pils Baltajā zālē.  Garšas kārpiņas varēs lutināt ar tādiem ēdieniem kā  brieža gaļas tartaru ar paipalu olu, rukolu un bagetes grauzdiņiem, Cēzara salātiem ar pīles krūtiņu, paipalu olu, plūmju tomātiņiem un maizes standziņām, pīles krūtiņa granātābolu glazūrā ar kartupeļu – biešu biezeni, krēms brulē ar svaigām ogām un lavandas siera kūka.

Būs arī mūsu viesu iemīļotais brieža gaļas steiks ar kartupeļu – baraviku biezeni un sarkanvīna – pīlādžu mērci.

Restorāns būs atvērts  14. decembrī no plkst. 12:00-19:00 un 15. decembrī no plkst. 12:00-16:00.

Restorāns "Liepaleja" Jaunmoku pils Baltajā zālē

Nakts pils viesnīcā

Lai pilnībā izbaudītu Jaunmoku pils un tās apkārtnes burvību, iesakām nakšņot pils vai Muižas ēkas numuros. Pilskunga, Dorotejas, Īrisa, Lilijas vai Mežrozes istaba pilī vai ģimeniskie un ekonomiskie numuri Muižas ēkā – izvēle paliek katra paša ziņā. Sapņot un pamosties skaistā un mierpilnā vidē, būs patīkama atpūta pirmssvētku laikā!

Viesnīcas numuru cenas ar brokastīm – sākot no 40.00 EUR.

Galdiņu un viesnīcas numuru rezervācija pa tel. 26187442 vai info@jaunmokupils.lv.

Mierpilnu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!