Sākums > Viesnīca > Pils istabas

Pils istabas

Jaunmokās Jūs noteikti sajutīsiet, cik dāsni pils apkārtne lutina ar mūsdienu lielāko deficītu – neikdienišķu mieru. Lai šīs sajūtas atļautos baudīt bez steigas, pils saviem viesiem piedāvā nakšņošanu viesnīcā kādā no 5 vēsturiskajām pils istabām. Katrai no tām ir sava īpašā aura un iekārtojums, bet pa logiem paveras pasakains skats uz pils pagalmu, parku vai dīķi.

Sapņot un pamosties romantiskā idillē kādā no viesnīcas istabām – ne tikai jaunlaulāto privilēģija!

Dorotejas istaba: Romantiski senatnīga noskaņa radīta pateicoties mūsdienīgiem akcentiem 20.gs.sāk. jūgendstila interjerā. Divvietīgs numurs ar vienu divguļamo gultu atrodas pils 1. stāvā. Istabā vannas istaba ar vannu, dušu un WC. Pieejams TV/SAT/WIFI

Pilskunga istaba: Elegants, jūgendstilā ieturēts interjera numurs pils 1. stāvā ar skatu uz rožu dārzu un pagalmu. Numurā viena divguļamā gulta, vannas istaba ar vannu, dušu un WC. Pieejams TV/SAT/WIFI

PILS COKOLSTĀVA NUMURIŅI – ĪRISA ISTABA, LILIJAS ISTABA UN MEŽROZES ISTABA – PIEEJAMI PAR PILS PIRMSREKONSTRUKCIJAS CENĀM!

Īrisa istaba: Divvietīgs numurs ar vienu lielu gultu pils cokola stāvā. Logi ir vērsti uz pils dīķa pusi, istabā ir radio, TV, SAT un vannas istaba ar dušu un WC.
(Platība 33 m ²)

Lilijas istaba: Divvietīgs numurs, kas domāts īpaši jaunlaulātajiem. Kad pilī nenotiek kāzas, laipni aicināts ikviens, kas vēlas izbaudīt šo telpu burvību. Jaunlaulāto numurs atrodas pils cokola stāvā ar skatu uz dīķa pusi. Numurā ir radio, TV, SAT, vannasistaba ar WC un dušu. (Platība 23 m²)

 

Mežrozes istaba: Šī istaba ar divguļamo gultu atrodas pils cokola stāvā. Numurā ir radio, TV un SAT – un vannas istaba ar vannu, WC. (Platība 26 m²)